Vítězové závodů Mistrovství republiky dospělých, dorostu a žáků

 

a Přeborů dorostu v terénní lukostřelbě - reflexní luk

 

 

1952

 

 

muži : Zdislav Polehla

TJ Slavoj Vyšehrad

142 bodů

 

ženy : Květa Součková

TJ Spartak Vršovice       

98 bodů

 

 

 

 

 

1953

 

 

 

muži : Jiří Baštář

TJ Dynamo Praha 

  156 bodů

 

ženy : Růžena Ročková 

TJ Spartak Vršovice

77 bodů

 

 

 

 

 

1954

 

 

 

muži : František Hadaš I. 

TJ Start Tatran Sport Praha

184 bodů

 

ženy : Jiřina Karolová  

TJ Dynamo Praha      

104 bodů

 

 

 

 

 

1955

 

 

 

muži : František Hadaš I.

TJ Start Tatran Sport Praha    

167 bodů

 

ženy : Irena Břízová

TJ Slavoj Vyšehrad 

  127 bodů

 

dorostenci : František Sedláček

 

 

 

družstva

 

 

 

muži :

TJ Slavoj Vyšehrad

 

 

ženy : 

TJ Dynamo Praha   

 

 

 

 

 

 

1956

 

 

 

muži : Jiří Bříza

TJ Slavoj Vyšehrad

  152 bodů

 

ženy : Růžena Frühaufová

TJ Dynamo Praha 

82 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : 

TJ Spartak Vršovice

 

 

                      

 

 

 

1957

 

 

 

muži : Antonín Šimek

TJ Spartak Vršovice

144 bodů

 

ženy : Jaroslava Valentová 

TJ Žižka Hradec Králové

78 bodů

 

dorostenci : Hliňák

 

 

 

 

 

 

 

1958

 

 

 

muži : František Hadaš I.

TJ Start Tatran Sport Praha

167 bodů

 

ženy : Božena Deptová

TJ Spartak Vršovice 

127 bodů

 

dorostenci : Jan Velebný

LC Škoda Plzeň 

58 bodů

 

dorostenky : Eva Měrková

TJ Ostroj Opava

18 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Hoffman, Janeš, Ondráček

TJ Slávia Karlovy Vary

368 bodů

 

ženy : Deptová, Šimková, Marešová

TJ Spartak Vršovice

250 bodů

 

 

 

 

 

1959

 

 

 

muži : Karel Vokurka II.

TJ Spartak Vršovice

184 bodů

 

ženy : Božena Deptová

TJ Spartak Vršovice 

137 bodů

 

dorostenci : Vladimír Depta 

TJ Spartak Vršovice 

47 bodů

 

dorostenky : Vanda Heřmanová

TJ Dynamo Praha

31 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Frühauf, Šíma, Holub

TJ Dynamo Praha

513 bodů

 

ženy : Deptová, Šimková, Marešová

TJ Spartak Vršovice

242 bodů

 

 

 

 

 

1960

 

 

 

muži : Karel Vokurka II.

TJ Spartak Vršovice

182 bodů

 

ženy : Božena Deptová

TJ Spartak Vršovice 

137 bodů

 

dorostenci : Zdeněk Kohout

TJ Slavoj Vinohrady 

43 bodů

 

dorostenky : Eva Pazderová

TJ Ostroj Opava

40 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : K.Vokurka II., Mareš, Šíma

TJ Spartak Vršovice

377 bodů

 

ženy : Frühauhová, Proboštová, Toulová

TJ Dynamo Praha

198 bodů

 

 

 

 

 

1961 – 1965   

 

 

 

nekonala se

 

 

 

 

 

 

 

1966

 

 

 

muži : Karel Vokurka II.

TJ Spartak Praha Vršovice

166 bodů

 

ženy : Božena Deptová

TJ Spartak Vršovice 

107 bodů

 

 

 

 

 

1967

 

 

 

muži : Bedřich Smolný

TJ Slávia Karlovy Vary

169 bodů

 

dorostenci : Robert Vokurka

TJ Start Praha

65 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Smolný, Orlíček, Miller

TJ Slávia Karlovy Vary

426 bodů

 

družstva dorostenci : R.Vokurka, Suchý, B.Novotný

TJ Start Praha

165 bodů

 

 

 

 

 

1968

 

 

 

muži : Bedřich Smolný

TJ Slávia Karlovy Vary

224 bodů

 

ženy : Božena Deptová

TJ Spartak Vršovice 

119 bodů

 

dorostenci : Jaroslav Suchý

TJ Start Praha

    63 bodů

 

dorostenky : Věra Schusová

TJ Spartak Vršovice 

29 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Miller, Smolný, Orlíček

TJSlávia Karlovy Vary

224 bodů

 

ženy : Deptová, Schusová, Weinzettlová

TJ Spartak Vršovice

290 bodů

 

dorostenci : Suchý, Vevera, B.Novotný

TJ Start Praha

142 bodů

 

 

 

 

 

1969

 

 

 

muži : Bedřich Smolný

TJ Slavia Karlovy Vary

854 bodů

 

ženy : Eliška Šafránková

TJ Škoda Plzeň 

  635 bodů

 

dorostenci : Michal Vrba

TJ Start Brno

  373 bodů

 

dorostenky : Anna Machková

TJ CHZ Litvínov

147 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Miller, Smolný, Kusznierz

TJ Slávia Karlovy Vary

854 bodů

 

ženy : Šafránková, Svěráková,Tomcová 

TJ Škoda Plzeň

1546 bodů

 

dorostenci : B.Novotný, Václavíček, Vevera

TJ Start Praha

854 bodů

 

 

 

 

 

1970

 

 

 

muži : Jaroslav Holub

TJ Start Praha 

  916 bodů

 

ženy : Drahomíra Kupková 

TJ Škoda Plzeň 

799 bodů

 

dorostenci : Bojan Novotný

TJ Start Praha 

  405 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Smolný, Zábel, Miller

TJ Slávia Karlovy Vary 

2546 bodů

 

ženy : Kupková, Šafránková, Tomcová

TJ Škoda Plzeň

2137 bodů

 

 

 

 

 

1971

 

 

 

muži : Bedřich Smolný

TJ Slávia Karlovy Vary 

873 bodů

 

ženy : Jaroslava Sieberová 

TJ CHZ Litvínov  

769 bodů

 

dorostenci : František Vlach

TJ Start Praha 

  315 bodů

 

dorostenky : Jaroslava Kupková

TJ CHZ Litvínov

145 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Smolný, Zábel, Miller

TJ Slávia Karlovy Vary              

2342 bodů

 

ženy : Šafránková, Svěráková, Tomcová

TJ Škoda Plzeň

1194 bodů

 

dorostenci : Kovanda, Prokop, Brettl

Západočeský kraj

859 bodů

 

 

 

 

 

1972

 

 

 

muži : Fabián Zábel

TJ Slávia Karlovy Vary

  961 bodů

 

ženy : Jaroslava Sieberová 

TJ CHZ Litvínov 

758 bodů

 

dorostenci : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

  346 bodů

 

dorostenky : Anna Machková

TJ CHZ Litvínov 

238 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Zábel, Smolný, Miller

TJ Slávia Karlovy Vary

2457 bodů

 

dorostenci :

TJ Start Praha

935 bodů

 

 

 

 

 

1973

 

 

 

muži : Jaroslav Holub

TJ Start Praha

989 bodů

 

ženy : Jaroslava Sieberová 

TJ CHZ Litvínov 

830 bodů

 

dorostenci : Tomáš Toth

TJ Start Praha

373 bodů

 

dorostenky : Alena Ješetická

TJ Start Praha 

232 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Miller, Prokop, Smolný

TJ Slávia Karlovy Vary

2602 bodů

 

ženy : L.Hadašová, Svěráková, Nováková

TJ Start Praha

1932 bodů

 

 

 

 

 

1974

 

 

 

muži : Jaroslav Holub

TJ Start Praha

  953 bodů

 

ženy : Ludmila Hadašová

TJ Start Praha

816 bodů

 

dorostenci : Tomáš Toth

TJ Start Praha

375 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Holub, S.Vidím, F.Hadaš II. 

TJ Start Praha

2724 bodů

 

ženy : L.Hadašová, Svěráková, Ješetická

TJ Start Praha

2043 bodů

 

dorostenci : Toth, Prajzler, Devera

TJ Start Praha

973 bodů

 

 

 

 

 

1975

 

 

 

muži : Jaroslav Holub

TJ Start Praha

1002 bodů

 

ženy : Ludmila Hadašová

TJ Start Praha

881 bodů

 

dorostenci : Norbert Smolný

TJ Slávia Karlovy Vary 

358 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Holub, S.Vidím, F.Hadaš II.

TJ Start Praha

2882 bodů

 

 

 

 

 

1976

 

 

 

muži : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

  963 bodů

 

ženy : Jitka Viktorová 

TJ Slavia Karlovy Vary

754 bodů

 

dorostenci : Otakar Vich 

TJ Spartak Vršovice

415 bodů

 

dorostenky : Jitka Dolejší

TJ Spartak Vršovice 

330 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : S.Vidím, F.Hadaš II., Holub

TJ Start Praha

2827 bodů

 

ženy : Svěráková, Pálková, Ješetická

TJ Start Praha

1842 bodů

 

dorostenci : O.Vich, Slavík, Hák

Spartak Vršovice

986 bodů

 

 

 

 

 

1977

 

 

 

muži : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

  986 bodů

 

ženy : Jitka Viktorová 

Slavia Karlovy Vary

920 bodů

 

dorostenci : Jindřich Vich

Spartak Vršovice 

382 bodů

 

dorostenky : Růžena Petrovská

Slávia Karlovy Vary

 

 

družstva

 

 

 

muži : S.Vidím, Holub, F.Hadaš II.

TJ Start Praha

2899 bodů

 

ženy : Vidímová, Novotná, Svěráková

TJ Start Praha

2109 bodů

 

dorostenci : J.Vich, Slavík, Petráček

Spartak Vršovice

1036 bodů

 

 

 

 

 

1978

 

 

 

muži : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

  879 bodů

 

ženy : Zdeňka Vidímová

TJ Start Praha

777 bodů

 

dorostenci : Jindřich Vich 

Spartak Vršovice  

 

 

dorostenky : Růžena Petrovská

Slávia Karlovy Vary

 

 

družstva

 

 

 

muži : S.Vidím, Holub, F.Hadaš II.

TJ Start Praha

2626 bodů

 

 

 

 

 

1979

 

 

 

muži : Jaroslav Holub

TJ Start Praha

850 bodů

 

ženy : Zdeňka Padevětová

TJ Start Praha

787 bodů

 

dorostenci : Karel Slavík 

Spartak Vršovice

336 bodů

 

dorostenky : Růžena Petrovská

Slávia Karlovy Vary

285 bodů

 

 

 

 

 

1980

 

 

 

muži : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

  896 bodů

 

ženy : Jitka Dolejší                       

TJ Start Praha

939 bodů

 

dorostenci : Tomáš Hasal

Slavia Karlovy Vary 

381 bodů

 

 

 

 

 

1981

 

 

 

muži : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

 

 

ženy : Jitka Dolejší

Spartak Vršovice

875 bodů

 

dorostenci : Tomáš Hasal

Slavia Karlovy Vary 

381 bodů

 

 

 

 

 

1982

 

 

 

muži : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

932 bodů

 

ženy : Jitka Vichová

TJ Start Praha

880 bodů

 

dorostenci : Petr Petrovský

Slavia Karlovy Vary  

407 bodů

 

 

 

 

 

1983

 

 

 

muži : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

  929 bodů

 

ženy : Jitka Vichová

TJ Start Praha

831 bodů

 

dorostenci : Igor Brázda 

LCHM Přerov 

341 bodů

 

dorostenky : Dana Skácelová 

LCHM Přerov 

224 bodů

 

 

 

 

 

1984

 

 

 

muži : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

  913 bodů

 

ženy : Anna Viktorová

TJ Slavia Karlovy Vary

837 bodů

 

dorostenci : František Hadaš III.

TJ Start Praha

306 bodů

 

dorostenky : Barbora Borovcová

TJ BŠMH Ostrava

265 bodů

 

 

 

 

 

1985

 

 

 

muži : Jaroslav Suchý

TJ Start Praha

  924 bodů

 

ženy : Anna Viktorová

TJ Slavia Karlovy Vary

837 bodů

 

dorostenci : František Hadaš III.

TJ Start Praha

408 bodů

 

dorostenky : Miroslava Úlehlová 

TJ BŠMH Ostrava

254 bodů

 

 

 

 

 

1986

 

 

 

muži : František Sedláček 

OP Prostějov

  906 bodů

 

ženy : Anna Viktorová

TJ Slavia Karlovy Vary

855 bodů

 

dorostenci : Tomáš Čepý

TJ OP Prostějov 

  411 bodů

 

dorostenky : Markéta Majarová

TJ OP Prostějov

350 bodů

 

 

 

 

 

1987

 

 

 

muži : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

  929 bodů

 

ženy : Jitka Vichová

TJ Start Praha

831 bodů

 

dorostenci : Jan Toman

LC Škoda Plzeň  

  377 bodů

 

dorostenky : Barbora Borovcová

BŠMH Ostrava

361 bodů

 

 

 

 

 

1988

 

 

 

muži : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

  929 bodů

 

ženy : Jitka Vichová

TJ Start Praha

831 bodů

 

dorostenci : Jan Toman

LC Škoda Plzeň 

421 bodů

 

dorostenky : Miroslava Popjuková

TJ BŠMH Ostrava

327 bodů

 

 

 

 

 

1989

 

 

 

muži : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

  929 bodů

 

ženy : Jitka Vichová

TJ Start Praha

831 bodů

 

dorostenci : Šmíd

TJ Eska Cheb

382 bodů

 

dorostenky : Magda Majarová

TJ OP Prostějov

322 bodů

 

 

 

 

 

1990

 

 

 

muži : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

  929 bodů

 

ženy : Jitka Vichová

TJ Start Praha

831 bodů

 

dorostenci : Michal Novotný

TJ Spartak Tesla Votice 

427 bodů

 

dorostenky : Soňa Moczsková

TJ Baník Šverma Ostrava

327 bodů

 

 

 

 

 

1991

 

 

 

muži : Jan Toman

LC Škoda Plzeň

513 bodů

 

ženy : Šárka Krmášková 

LC Škoda Plzeň

395 bodů

 

dorostenci : Michal Novotný 

LK Votice

447 bodů

 

 

 

 

 

1992

 

 

 

muži ČSFR : Jan Toman  

LC Škoda Plzeň

487 bodů

 

ženy ČSFR : Jitka Vichová 

TJ Start Praha

431 bodů

 

dorostenci ČSFR : Michal Novotný

LK Votice

230 bodů

 

dorostenky ČSFR :

TJ Baník Šverma Ostrava

176 bodů

 

muži ČR : Jan Toman

LC Škoda Plzeň

  526 bodů

 

ženy ČR : Jitka Vichová

TJ Start Praha

444 bodů

 

dorostenci ČR : Michal Novotný

LK Votice

437 bodů

 

dorostenky ČR : Radka Novotná

LK Votice

292 bodů

 

družstva

 

 

 

muži ČSFR : F.Hadaš II., Suchý, V.Vidím 

TJ Start Praha

1455 bodů

 

muži ČR : V.Vidím, F.Hadaš II., Suchý 

TJ Start Praha

1486 bodů

 

 

 

 

 

1993

 

 

 

muži : Jaromír Termer

TJ Sokol Praha Vršovice 

540 bodů

 

ženy : Jitka Vichová

SK Start Praha

414 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : V.Vidím, F.Hadaš II., L.Hadaš

SK Start Praha

1475 bodů

 

 

 

 

 

1994

 

 

 

muži : Jaromír Termer

TJ Sokol Praha Vršovice 

309 bodů

 

ženy : Jitka Vichová

SK Start Praha

231 bodů

 

dorostenci : Vladimír Brada

TJ Sokol Praha Vršovice          

249 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : F.Hadaš II., V.Vidím, Suchý

SK Start Praha

881 bodů

 

 

 

 

 

1995

 

 

 

muži : Vladimír Vidím

SK Start Praha

  564 bodů

 

ženy : Klára Hadašová

TJ Sokol Praha Vršovice

449 bodů

 

dorostenci : Vladimír Brada

TJ Sokol Praha Vršovice

536 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Termer, L.Hadaš, Brada

TJ Sokol Praha Vršovice

1700 bodů

 

 

 

 

 

1996

 

 

 

muži : Jaromír Termer

TJ Sokol Praha Vršovice

629 bodů

 

ženy : Jitka Vichová

TJ Sokol Praha Vršovice

539 bodů

 

dorostenci : Petr Novotný

SK Start Praha

524 bodů

 

 

 

 

 

1997

 

 

 

muži : Jaromír Termer

TJ Sokol Praha Vršovice

316 bodů

 

ženy : Alena Turinská  

TJ Sokol Praha Vršovice

212 bodů

 

dorostenci : Roman Hájek

LK Votice 

279 bodů

 

muži : Horáček, J.Toman, Bouda

LK INGO Plzeň

871 bodů

 

 

 

 

 

1998

 

 

 

muži : Jaromír Termer

TJ Sokol Praha Vršovice

288 bodů

 

ženy : Alena Turinská  

TJ Sokol Praha Vršovice

243 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : M.Novotný, R.Hájek, V.Hájek,

LK Votice

821 bodů

 

 

 

 

 

1999

 

 

 

muži : Jan Toman

LK INGO Plzeň

VS

 

ženy : Šárka Krmášková 

LK INGO Plzeň

VS

 

dorostenci : Roman Hájek

LK Votice

VS

 

družstva

 

 

 

muži : R.Hájek, Mich.Novotný, Klápa

LK Votice

874 bodů

 

 

 

 

 

2000

 

 

 

muži : Jaromír Termer

TJ Sokol Praha Vršovice

VS

 

ženy : Šárka Krmášková 

LK INGO Plzeň

         VS

 

junioři : Roman Hájek

LK Votice 

         VS

 

kadeti : Jan Preclík

SK Slavia Praha

VS

 

st. žáci : Václav Papež 

1. LK Plzeň 1935

         VS

 

st. žákyně : Jana Kvapilová 

LK CHP Litvínov

         VS

 

ml. žáci : Josef Macek

SK Start Praha

         VS

 

ml. žákyně : Aneta Zahradníková

SK Start Praha

VS

 

družstva

 

 

 

st. žáci : Branžovský, P.Papež, V.Papež 

1. LK Plzeň 1935

646 bodů

 

ml. žáci : Jos.Macek, Jak.Macek, Zahradníková

SK Start Praha

420 bodů

 

 

 

 

 

2001

 

 

 

muži : Jaromír Termer  

TJ Sokol Praha Vršovice

VS

 

ženy : Hana Majarová 

TJ OP Prostějov 

VS

 

junioři : Roman Hájek

LK Votice 

        VS

 

žáci st. : Milan Andreas

LK Votice 

        VS

 

žákyně st. : Alena Kuželíková

1. LK 1935

VS

 

žáci ml. :  Josef Macek

SK Start Praha

        VS

 

žákyně ml. : Eva Spálenková

LK Votice 

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Dřízal, F. Hadaš j., J.Toman j.h., Š.Vlček 

SK Start Praha

8xx bodů

 

žáci st. : J.Branžovský, Kuželíková, Henzl, Kucík    

1. LK Plzeň 1935

726 bodů

 

 

 

 

2002

 

 

muži : Vladimír Brada

1. Královský LK

VS

 

ženy : Šárka Krmášková

ARCUS Plzeň

VS

 

junioři : Jan Preclík

SK Slavia Praha

VS

 

žáci st. : Milan Andreas

LK Votice

VS

 

žákyně st. : Eva Spálenková

LK Votice

VS

 

žáci ml. : Roman Ryba

TJ Sokol Kostelec na Hané

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Špičák, Hegedüsová Z., Čepý T., Čepý Z.

TJ Sokol Kostelec na Hané

804 bodů

 

 

 

 

2003

 

 

muži : Jan Preclík

SK Slavia Praha

VS

 

ženy : Zdeňka Hegedüsová

TJ Sokol Kostelec na Hané

VS

 

senioři : František Hadaš s.

SK Start Praha

VS

 

junoři : Jiří Böhm

1. Královský LK

VS

 

kadeti : Jindřich Branžovský

1. LK Plzeň 1935

VS

 

kadetky : Babeta Wünschová

SK Start Praha

VS

 

žáci st. : Jan Vožech

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žákyně st. : Lucie Tymkivová

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žáci ml. : Roman Ryba

TJ Sokol Kostelec na Hané

VS

 

žákyně ml. : Monika Vančurová

ŠLK ZŠ Bystřice

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Heinrich Petr, Hájek V., Klápa

LK Votice

863 bodů

 

žáci st. : Tymkivová, Vožech, Průha, Reichl R. j.

1. LK Plzeň 1935

871 bodů

 

 

 

 

2004

 

 

muži : Jan Preclík

SK Slavia Praha

VS

 

ženy : Jitka Vichová

TJ Sokol Praha Vršovice

VS

 

junoři : Jiří Böhm

1. Královský LK

VS

 

kadeti : Michal Karbusický

1. Královský LK

VS

 

žáci st. : Tomáš Korbel

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žákyně st. : Hana Kvapilová

LK CHP Litvínov

VS

 

žáci ml. : Kryštof Palme

LK Votice

VS

 

žákyně ml. : Kateřina Kobzová

LK CERE

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Kratochvíla, Hegedüsová Z., Malý, Špičák

TJ Sokol Kostelec na Hané

860 bodů

 

žáci st. : Vožech, Korbel, Nechutný, Krásný

1. LK Plzeň 1935

874 bodů

 

žáci ml. : Hovorka, Jandele D., Jandele F., Bavor

ŠLK ZŠ Bystřice

547 bodů

 

 

 

 

 

2005

 

 

 

muži : Jan Preclík

SK Slavia Praha

VS

 

ženy : Mgr. Barbora Horáčková

LK ARCUS Plzeň

VS

 

senioři : Martin Hámor

TJ Sokol Kostelec na Hané

VS

 

junoři : Michal Karbusický

1. Královský LK

VS

 

kadeti : Jan Vožech

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žáci st. : Jan Kebrle

VZO TSČ Mirošov

VS

 

žákyně st. : Tereza Dostálová

SK Start Praha

VS

 

žáci ml. : Martin Jílek

SK Start Praha

VS

 

žákyně ml. : Petra Karešová

ŠLK ZŠ Bystřice

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Kratochvíla, Hámor, Bednářová

TJ Sokol Kostelec na Hané

 862 bodů

 

junioři : Macek Jos., Fejta J., Vaněk, Hašek

SK Start Praha

756 bodů

 

žáci st. : Bartosch, Čechura, Král, Fialová

TJ Spartak Chrást

 816 bodů

 

žáci ml.: Bartůšková, Karešová, Bavor, Soukup

ŠLK ZŠ Bystřice

652 bodů

 

 

 

 

 

2006

 

 

 

muži : Michal Heřman

LK ARCUS Plzeň

VS

 

ženy : Barbora Horáčková

LK ARCUS Plzeň

VS

 

senioři : Martin Hámor

TJ Sokol Kostelec na Hané

VS

 

junoři : Robert Reichl j.

1. LK Plzeň 1935

VS

 

kadeti : Josef Macek

SK Start Praha

VS

 

kadetky : Magdalena Kučerová

SK Start Praha

VS

 

žáci st. : Vojtěch Novotný

SK Start Praha

VS

 

žákyně st. : Klára Nechutná

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žáci ml. : Tomáš Vojtek

ŠLK ZŠ Bystřice

VS

 

žákyně ml. : Eliška Pešková

LK Votice

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Horáčková, Heřman, Krmášková, Cehelský

TJ Sokol Kostelec na Hané

841 bodů

 

kadeti : Vožech, Korbel, Nechutný 

1. LK Plzeň 1935

815 bodů

 

žáci st. : Novotný, Keicher, Jaček, Jílek

SK Start Praha

   928 bodů

 

žáci ml. : Pětníková, Pešková, Král, Komrzý

LK Votice

  733 bodů

 

 

 

 

 

2007

 

 

 

muži : Ondřej Kníže

LK ARCUS Plzeň

VS

 

ženy : Babeta Wünschová

SK Start Praha

VS

 

senioři : Martin Hámor

TJ Sokol Kostelec na Hané

VS

 

junioři : Štěpán Bokoč

LK CERE

VS

 

juniorky : Eva Spálenková

LK Votice

VS

 

kadeti : Jakub Kubica

TJ OP Prostějov

VS

 

žáci st. : Martin Jílek

SK Start Praha

VS

 

žákyně st. : Klára Nechutná

LK CERE

VS

 

žáci ml. : Aleš Král

LK Votice

VS

 

žákyně ml. : Hana Pětníková

LK Votice

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Franc, Heřman, Horáček, Kníže

LK ARCUS Plzeň

881 bodů

 

žáci st. : Jílek, Pavlíček, Zamrzla, Zapletal

SK Start Praha

864 bodů

 

žáci ml. : Král, Pětníková, Šraga

LK Votice

726 bodů

 

 

 

 

 

2008

 

 

 

muži : Jan Preclík

SL Slavia Praha Lukostřelba

VS

 

ženy : Babeta Wünschová

SK Start Praha

VS

 

senioři : Jaroslav Suchý

SK Start Praha

VS

 

junioři : Tomáš Korbel

1. LK Plzeň 1935

VS

 

juniorky : Iveta Prchalová

SK Start Praha

VS

 

kadeti : Vojtěch Novotný

SK Start Praha

VS

 

žáci ml. : Martin Karas

ŠLK ZŠ Bystřice

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Heřman, Horáček, Kníže

LK ARCUS Plzeň

905 bodů

 

 

 

 

 

2009

 

 

 

muži : Michal Heřman

LK ARCUS Plzeň

VS

 

ženy : Eva Spálenková

LK Votice

VS

 

senioři : Josef Brettl

LK Rokycany

VS

 

junioři : Petr Rada

TJ Spartak Chrást

VS

 

kadeti : Jan Zapletal

TJ Baník Šverma Ostrava

VS

 

kadetky : Kateřina Bartůšková

ŠLK ZŠ Bystřice

VS

 

žáci st. : Matěj Štefka

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žákyně st. : Hana Pětníková

LK Votice

VS

 

žáci ml. : Martin Kotík

ŠLK ZŠ Bystřice

VS

 

žákyně ml. : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

 

 

družstva

 

 

 

muži : Cehelský, Heřman, B. Horáčková, Kníže

LK ARCUS Plzeň

898 bodů

 

kadeti : Bartůšková, Benák, Hovorka, Kropáček

ŠLK ZŠ Bystřice

819 bodů

 

žáci st. : Čiviš, Chmúra, Štefka, Tureček

1. LK Plzeň 1935

803 bodů

 

žáci ml. : Hrubý, Kotík, Pešek

LK Votice

674 bodů

 

 

 

 

 

2010

 

 

 

muži : Michal Heřman

LK ARCUS Plzeň

VS

 

ženy : Jana Bednářová

TJ Mariánské Hory Ostrava

VS

 

senioři : Jaroslav Suchý

SK Start Praha

VS

 

junioři : Petr Polanský

TJ Spartak Chrást

VS

 

kadeti : Jan Zapletal

SK Start Praha

VS

 

kadetky : Michaela Šmolíková

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žáci st. : Martin Kotík

ŠLK ZŠ Bystřice

VS

 

žákyně st. : Hana Pětníková

LK Votice

VS

 

žáci ml. : Filip Štamfr

LK Votice

VS

 

žákyně ml. : Barbora Kramperová

ŠLK ZŠ Bystřice

 VS

 

družstva

 

 

 

muži : Heřman, Horáček, Kníže

LK ARCUS Plzeň

981 bodů

 

junioři : Nechutný, Šustr, Vožech

1. LK Plzeň 1935

926 bodů

 

kadeti : Hanák, Havelka, Štefka

1. LK Plzeň 1935

949 bodů

 

žáci st. : Beránková, Chmúra, Šišková, Štefka

1. LK Plzeň 1935

845 bodů

 

žáci ml. : Březinová, Hampeštová, Kramperová, Podroužková

ŠLK ZŠ Bystřice

686 bodů

 

 

 

 

 

2011

 

 

 

muži : Martin Vaněk

SK Start Praha

VS

 

ženy : Jana Bednářová

TJ Mariánské Hory Ostrava

VS

 

senioři : Zdeněk Horáček

LK ARCUS Plzeň

VS

 

junioři : Miroslav Hudec j.

TJ OP Prostějov

VS

 

juniorky : Eliška Hrachová

SK Start Praha

VS

 

kadeti : Jan Zapletal

SK Start Praha

VS

 

kadetky : Jana Cimická

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žáci st. : Tomáš Pešek

LK Votice

VS

 

žákyně st. : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

VS

 

žáci ml. : Filip Štamfr

LK Votice

VS

 

žákyně ml. : Kristýna Kališová

1. LK Plzeň 1935

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Heřman, Horáček, Kn í že, Vlček Pavel

LK ARCUS Plzeň

924 bodů

 

kadeti : Cimická, Havel, Štefka

1. LK Plzeň 1935

852 bodů

 

žáci st. : Musil, Pešek, Vurm

LK Votice

847 bodů

 

žáci ml. : Štamfr David, Štamfr Filip, Kříž

LK Votice

702 bodů

 

 

 

 

 

2012

 

 

 

muži : Karel Böhm

TJ Sokol Kostelec na Hané

VS

 

ženy : Jana Bednářová

TJ Mariánské Hory Ostrava

VS

 

senioři : Jaroslav Suchý

SK Start Praha

VS

 

junioři : Petr Rada

TJ Spartak Chrást

VS

 

juniorky : Veronika Bárová

1. LK Plzeň 1935

VS

 

kadeti : Martin Kotík

LK Votice

VS

 

kadetky : Eliška Beránková

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žáci st. : Vojtěch Chochola

SK Start Praha

VS

 

žákyně st. : Kristýna Kališová

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žáci ml. : Jan Vlachovský                    

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žákyně ml. : Anna Procházková

SK Start Praha

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Cehelský, Heřman, Kníže,

LK ARCUS Plzeň

882 bodů

 

kadeti : Beránková, Cimická, Štefka

1. LK Plzeň 1935

823 bodů

 

žáci st. : Březinová, Jelenecký, Kramperová

ŠLK ZŠ Bystřice

811 bodů

 

žáci ml. : Dimov, Ebrl, Holický, Vlachovský

1. LK Plzeň 1935

749 bodů

 

 

 

 

 

2013

 

 

 

muži : Jakub Laciga

1. Královský LK Praha

VS

 

ženy : Jana Bednářová

TJ Mariánské Hory Ostrava

VS

 

senioři : Robert Reichl s.

1. LK Plzeň 1935

VS

 

junioři : Jan Zapletal

SK Start Praha

VS

 

juniorky : Jana Cimická

1. LK Plzeň 1935

VS

 

kadeti : Martin Jelenecký

LK Votice

VS

 

kadetky : Eliška Beránková

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žáci st. : Vojtěch Chochola

SK Start Praha

VS

 

žákyně st. : Kristýna Kališová

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žáci ml. : Radek Trojášek

LK Votice

VS

 

žákyně ml. : Johana Horáčková

LK ARCUS Plzeň

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Suchý, Vaněk, Vlček, Zapletal

SK Start Praha

930 bodů

 

žáci st. : Kramperová, Kříž, Štamfr

LK Votice

824 bodů

 

žáci ml. : Homola, Kronusová, Trojášek

LK Votice

727 bodů

 

 

 

 

 

2014

 

 

 

muži : Petr Heinrich

LK Votice

VS

 

ženy : Eva Spálenková

LK Votice

VS

 

senioři : Jaromír Vikukel

1. Královský LK Praha

VS

 

junioři : Jan Zapletal

SK Start Praha

VS

 

juniorky : Tereza Boudová

1. LK Plzeň 1935

VS

 

kadeti : David Štamfr

LK Votice

VS

 

kadetky : Lucie Šindlerová

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žáci st. : Ondřej Merth

SK Rapid Praha

VS

 

žákyně st. : Veronika Klápová

ŠLK ZŠ Bystřice

VS

 

žáci ml. : Filip Trachta

LK Votice

VS

 

žákyně ml. : Eliška Vyhnalová

ŠLK ZŠ Bystřice

VS

 

družstva

 

 

 

muži : HL - Březina, RL - Heinrich, KL - Vankát

LK Votice

VS

 

kadeti : Musil, Štamfr D., Štamfr F.

LK Votice

793 bodů

 

žáci st. : Dimov, Vojtová, Winkelhöferová

1. LK Plzeň 1935

801 bodů

 

žáci ml. : Bárta, Slovák, Zalabák

1. LK Plzeň 1935

637 bodů

 

 

 

 

 

2015

 

 

 

muži : Petr Heinrich

LK Votice

VS

 

ženy : Jindřiška Vaněčková

SK Start Praha

VS

 

senioři : Jaromír Vikukel

1. Královský LK Praha

VS

 

junioři : Jiří Buňata

1. LK Plzeň 1935

VS

 

juniorky : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

VS

 

kadeti : David Vítovec

LK CERE

VS

 

kadetky : Monika Březinová

LK Votice

VS

 

žáci st. : Patrik Dimov

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žákyně st. : Martina Vojtová

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žáci ml. : Jonáš Čábelka

SK Start Praha

VS

 

žákyně ml. : Radka Štádlerová

LK ARCUS Plzeň

VS

 

družstva

 

 

 

muži : HL - Macková, RL - Vaněčková, KL - Krumpolec

LK Votice

VS

 

kadeti : Jech, Kalvas, Soukupová

1. LK Plzeň 1935

817 bodů

 

žáci st. : Dimov, O.Šípek, Vojtová

1. LK Plzeň 1935

814 bodů

 

žáci ml. : Sýkorová, Štádlerová, Švinger

LK ARCUS Plzeň

655 bodů

 

 

 

 

 

2016

 

 

 

muži : Petr Heinrich

LK Votice

VS

 

ženy : Jindřiška Vaněčková

SK Start Praha

VS

 

senioři : Zdeněk Horáček

LK ARCUS Plzeň

VS

 

junioři : Vojtěch Chochola

SK Start Praha

VS

 

juniorky : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

VS

 

kadeti : Jakub Bešta

LK ARCUS Plzeň

VS

 

kadetky : Barbora Kramperová

LK Votice

VS

 

žáci st. : Josef Zalabák

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žákyně st. : Radka Štádlerová

LK ARCUS Plzeň

VS

 

žáci ml. : Zdeněk Kužel

LK Votice

VS

 

žákyně ml. : Nikola Svobodná

LK Votice

VS

 

družstva

 

 

 

muži : HL - Jurík, RL - Laciga, KL - Reitmeier

1. Královský LK Praha

VS

 

kadeti : Dimov, Jech, Kalvas,

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žáci st. : Bednářová M.,Bednářová P., Štádlerová, Švinger

LK ARCUS Plzeň

VS

 

žáci ml. : Krejčí, Kučera, Kužel, Špinar

LK Votice

VS

 

 

 

 

 

2017

 

 

 

muži : Tadeáš Kalvas

1. LK Plzeň 1935

VS

 

ženy : Jana Cimická

1. LK Plzeň 1935

VS

 

senioři : Pavel Vlček

LK ARCUS Plzeň

VS

 

kadeti : Jonáš Čábelka

SK Start Praha

VS

 

kadetky : Barbora Soukupová

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žáci st. : Jonáš Čábelka

SK Start Praha

VS

 

žákyně st. : Radka Štádlerová

LK ARCUS Plzeň

VS

 

žáci ml. : Matěj Špinar

LK Votice

VS

 

žákyně ml. : Kristýna Řezáčová

TJ Chrást

VS

 

družstva

 

 

 

muži : HL - Kocourek, RL - Vaněčková, KL - Vaněk

SK Start Praha

VS

 

žáci st. : Štádlerová, Švinger, Vašátková

LK ARCUS Plzeň

828 bodů

 

žáci ml. : Kučera, Kužel, Špinar

LK Votice

833 bodů

 

 

 

 

 

Vítězové závodů Mistrovství republiky dospělých, dorostu a žáků v terénní

 

lukostřelbě - holý luk

 

2001

 

 

 

muži : Martin Kobylka

SK Lapačka Šenov

VS

 

 

 

 

2002

 

 

muži : Petr Vácha

1. Královský LK

VS

 

ženy : Jana Byrtusová

SK Lapačka Šenov

VS

 

žáci st. : Michal Šot

SK Lapačka Šenov

VS

 

 

 

 

2003

 

 

muži : Martin Kobylka

SK Lapačka Šenov

VS

 

ženy : Jana Byrtusová

SK Lapačka Šenov

VS

 

žáci st. : Jan Glinz

SK Lapačka Šenov

VS

 

 

 

 

2004

 

 

muži : Richard Pokorný

1. Královský LK

VS

 

ženy : Beáta Meisnerová

LK Juventus Karviná

VS

 

juniorky : Eliška Brožová

SK Lapačka Šenov

VS

 

kadeti : Michal Šot

SK Lapačka Šenov

VS

 

žáci st. : Jan Kabut

SK Lapačka Šenov

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Šot, Glinz, Bednář

SK Lapačka Šenov

547 bodů

 

 

 

 

2005

 

 

muži : Milan Hladil

SK Start Praha

VS

 

ženy : Beáta Meisnerová

LK Juventus Karviná

VS

 

kadeti : Jan Glinz

SK Lapačka Šenov

VS

 

žáci st.: Ondřej Karkoška

SK Lapačka Šenov

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Bittner, Šot, Glinz

SK Lapačka Šenov

   654 bodů

 

 

 

 

 

2006

 

 

 

muži : Richard Pokorný

1. Královský LK

VS

 

ženy : Jana Bittnerová

SK Lapačka Šenov

VS

 

žáci st. : David Sirota

SK Lapačka Šenov

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Bednář, Bittner, Šot, Bittnerová

SK Lapačka Šenov

  618 bodů

 

 

 

 

 

2007

 

 

 

muži : Milan Hladil

SK Start Praha

VS

 

ženy : Beáta Meisnerová

LK Karviná

VS

 

junioři : Jan Glinz

SK Lapačka Šenov

VS

 

kadeti : Lukáš Górecki

LK Karviná

VS

 

žáci st. : Lukáš Stuchlík 

SK Lapačka Šenov

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Hladil, Kučera, Řehořovský

SK Start Praha

742 

 

 

 

 

 

2008

 

 

 

muži : Tomáš Laifr

SK Lapačka Šenov

VS

 

ženy : Kateřina Dubčáková

LK Karviná

VS

 

junioři : Lukáš Górecki

SK Lapačka Šenov

VS

 

žáci st. : Ondřej Tošenovský

SK Lapačka Šenov

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Kocourek, Krumpolec, Strieženec

SK Start Praha

770 bodů

 

 

 

 

 

2009

 

 

 

muži : Milan Hladil

SK Start Praha

VS

 

ženy : Blanka Kováříková

SK Start Praha

VS

 

žáci st. : Tomáš Gruntorád

SK Lapačka Šenov

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Hladil, Kocourek, Krumpolec, Strieženec

SK Start Praha

815 bodů

 

 

 

 

 

2010

 

 

 

muži : Richard Kocourek

SK Start Praha

VS

 

ženy : Ivana Milbachová

SK Lapačka Šenov

VS

 

junioři : Tomáš Gruntorád

SK Lapačka Šenov

VS

 

žáci st. : Tomáš Gruntorád

SK Lapačka Šenov

VS

 

žáci ml. : Miloslav Kovář

LK Dlouhý Újezd

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Hladil, Kocourek, Kováříková, Strieženec

SK Start Praha

896 bodů

 

 

 

 

 

2011

 

 

 

muži : Jiří Březina

ŠLK ZŠ Bystřice

VS

 

ženy : Martina Macková

SK Start Praha

VS

 

žáci st. : Adam Pánek

SK Lapačka Šenov

VS

 

žákyně st.: Klára Biermeierová

LK Tachov

VS

 

žáci ml. : Antonín Pánek

SK Lapačka Šenov

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Hladil, Kocourek, Kováříková, Macková

SK Start Praha

879 bodů

 

 

 

 

 

2012

 

 

 

muži : František Hadaš j.

SK Start Praha

VS

 

ženy : Martina Macková

SK Start Praha

VS

 

žáci st. : Miloslav Kovář

LK Dlouhý Újezd

VS

 

žáci ml. : Jakub Zimmer

BOWS CLUB CHIMERA

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Hadaš j. , Hladil, Macková

SK Start Praha

850 bodů

 

 

 

 

 

2013

 

 

 

muži : Richard Kocourek

1. Královský LK Praha

VS

 

ženy : Martina Macková

SK Start Praha

VS

 

žáci st. : Jakub Zimmer

BOWS CLUB CHIMERA

VS

 

žáci ml.: Martin Šnaidauf

LK Tachov

VS

 

žákyně ml.: Veronika Švestková

SK Rapid Praha

VS

 

družstva

 

 

 

muži : Dvořák, Jurík, Juríková, Kocourek

1. Královský LK Praha

 642 bodů

 

 

 

 

 

2014

 

 

 

muži : Milan Hladil

SK Start Praha

VS

 

ženy : Martina Macková

SK Start Praha

VS

 

žáci st. : Jakub Zimmer

BOWS CLUB CHIMERA

VS

 

žáci ml.: Jakub Tutsch

LK Tachov

VS

 

žákyně ml.: Veronika Švestková

SK Rapid Praha

190 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : HL - Březina, RL- Heinrich, KL - Vankát

LK Votice

VS

 

žáci st.: Coma, Slavinský, Sponner

LK Tachov

711 bodů

 

 

 

 

 

2015

 

 

 

muži : Jiří Hora

LK CERE

VS

 

ženy : Martina Macková

SK Start Praha

VS

 

kadeti : Lukáš Sponner

LK Tachov

VS

 

žákyně st. : Veronika Švestková ml.

SK Rapid Praha

VS

 

žáci ml.: Zdeněk Šnejd

LK Tachov

VS

 

družstva

 

 

 

muži : HL - Macková, RL- Vaněčková, KL - Krumpolec

SK Start Praha

VS

 

 

 

 

 

2016

 

 

 

muži : Milan Hladil

SK Start Praha

VS

 

ženy : Regina Jirkalová

SK Start Praha

VS

 

kadetky : Veronika Ratonyi

JIM Archery club Kyšice

VS

 

žáci st. : Filip Vokůrka

JIM Archery club Kyšice

VS

 

žákyně st. : Kateřina Filipová

JIM Archery club Kyšice

VS

 

žákyně ml. : Veronika Švestková ml.

SK Rapid Praha

VS

 

družstva

 

 

 

muži : HL - Jurík, RL- Laciga, KL - Reitmeier

1. Královský LK Praha

VS

 

 

 

 

 

2017

 

 

 

muži : Jiří Březina

LK Votice

VS

 

kadetky : Barbora Soukupová

1. LK Plzeň 1935

VS

 

žáci st. : Vojtěch Molík

JIM Archery club Kyšice

VS

 

žáci ml. : Jan Kleinmond

Lukostřelci Českého lesa

VS

 

žákyně ml. : Kristýna Mužíková

JIM Archery club Kyšice

VS

 

družstva

 

 

 

muži : HL - Kocourek, RL - Vaněčková, KL - Vaněk

SK Start Praha

VS

 

 

 

 

 

         Vítězové závodů Mistrovství republiky dospělých a dorostu

 

v terénní lukostřelbě - kladkový luk

 

 

 

 

 

1993

 

 

 

muži : Radek Štěpina

LK Čáslav

410 bodů

 

 

 

 

 

1994

 

 

 

muži : Jiří Kovář

SK Start Praha

293 bodů

 

 

 

 

 

1995

 

 

 

muži : František Hadaš III.

SK Start Praha

  595 bodů

 

 

 

 

 

1996

 

 

 

muži : Jan Bezděkovský

SK Start Praha

632 bodů

 

dorostenci : Lukáš Nekolný          

LK Škoda Rokycany                 

547 bodů

 

 

 

 

 

1997

 

 

 

muži : Radovan Mrózek 

SK Start Praha

  331 bodů

 

ženy : Ilona Saláková

SK Start Praha

263 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : M.Nekolný, L.Nekolný, Svoboda

LK INGO Plzeň

935 bodů

 

 

 

 

 

1998

 

 

 

muži : Lukáš Nekolný

INGO Plzeň 

  316 bodů

 

ženy : Ilona Saláková

SK Start Praha

280 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : L.Nekolný, M.Nekolný, Štěpina

INGO Plzeň

957 bodů

 

 

 

 

 

1999

 

 

 

muži : Michal Nekolný

INGO Plzeň

VS

 

 

 

 

 

2000

 

 

 

muži : Michal Nekolný

INGO Plzeň 

         VS

 

 

 

 

 

2001

 

 

 

muži : Jan Procházka

1.Královský LK Praha

VS

 

 

2002

 

 

muži : Peter Jankovič

Senica ( Slovensko )

VS

 

 

2003

 

 

 

muži : Jan Procházka

1. Královský LK Praha

VS

 

 

 

 

 

2004

 

 

 

muži : neuskutečnilo se

 

 

 

 

 

 

 

2005

 

 

 

muži : Aleš Vankát

Individuelní člen ČLS

VS

 

 

 

 

 

2006

 

 

 

muži : Jan Procházka

LK Votice

VS

 

 

 

 

 

2007

 

 

 

muži : Jan Procházka

LK Votice

VS

 

 

 

 

 

2008

 

 

 

muži : Vladimír Brada

1. Královský LK Praha

VS

 

 

 

 

 

2009

 

 

 

muži : Vladimír Brada

1. Královský LK Praha

VS

 

 

 

 

 

2010

 

 

 

muži : Filip Reitmeier

1. Královský LK Praha

VS

 

 

 

 

 

2011

 

 

 

muži : Aleš Vankát

LK Votice

VS

 

 

 

 

 

2012

 

 

 

muži : Vladimír Brada

1. Královský LK Praha

VS

 

 

 

 

 

2013

 

 

 

muži : Vladimír Brada

1. Královský LK Praha

VS

 

 

 

 

 

2014

 

 

 

muži : Vladimír Brada

1. Královský LK Praha

VS

 

družstva

 

 

 

muži : HL - Březina, RL- Heinrich, KL - Vankát

LK Votice

VS

 

 

 

 

 

2015

 

 

 

muži : Vladimír Brada

1. Královský LK Praha

VS

 

družstva

 

 

 

muži : HL - Macková, RL - Vaněčková, KL - Krumpolec

SK Start Praha

VS

 

 

 

 

 

2016

 

 

 

muži : Filip Reitmeier

1. Královský LK Praha

VS

 

ženy : Veronika Švestková

SK Rapid Praha

VS

 

žáci ml. : Filip Mužík

JIM Archery club Kyšice

                   VS

 

družstva

 

 

 

muži : HL - Jurík, RL - Laciga, KL - Reitmeier

1. Královský LK Praha

VS

 

 

 

 

 

2017

 

 

 

muži : Martin Vaněk

SK Start Praha

VS

 

senioři : Jiří Sedláček

Kentaur - Pardubice

 

 

žáci ml. : Filip Mužík

JIM Archery club Kyšice

                   VS

 

družstva

 

 

 

muži : HL - Kocourek, RL - Vaněčková, KL - Vaněk

SK Start Praha

VS

 

 

 

 

 

Aktualizace : Jaroslav Dřízal  31.12.2017