<

 

 

 

Vítězové  závodů  Mistrovství  republiky  dospělých, dorostu a žáků

 

a Přeborů dorostu a žáků v terčové  lukostřelbě  - reflexní luk

 

 

 

1932

 

 

muži : Jaroslav Leneček 

I.ČLK

  353 bodů

 

ženy :  Věra Vaníčková    

I.ČLK  

  283 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Leneček, J. Horn, K. Horn

I.ČLK

 

 

ženy :

I.ČLK

 

 

 

 

1933

 

 

 

muži : Jaroslav Kučera 

LK Terezín    

  273 bodů

 

ženy : Božena Svobodová 

I.ČLK  

  283 bodů

 

 

 

1934

 

 

 

muži : Alfréd Popp 

Akademická legie    

690 bodů

 

ženy : Věra Formánková 

VS Praha 

  459 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Popp, Leneček, Červený

Akademická legie

 

 

 

 

1935

 

 

 

muži : Bohumil Dvořáček       

Chilcoot comp. 

726 bodů

 

ženy : Leontýna Barbiery - Jankovská

VS Praha

403 bodů

 

 

 

 

 

1936

 

 

 

muži : Josef  Pešek       

JLC České Budějovice

647 bodů

 

ženy : Božena Svobodová 

VS Praha

  477 bodů

 

dorostenci :  Jan Dvořáček

Chilcoot camp. 

350 bodů

 

družstva

 

 

 

muži :

LCK Praha

 

 

 

 

 

 

1937

 

 

 

muži : J. Sommer        

LCK Praha  

  749 bodů

 

ženy : Marie Kabelková 

Canada Praha

  737 bodů

 

dorostenci : Jan Dvořáček

Chilcoot camp.  

345 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Sommer, Leneček, Popp

LCK Praha

2061 bodů

 

 

 

 

 

1938

 

 

 

nekonalo se

 

 

 

 

 

 

 

1939

 

 

 

muži : František Hadaš I.         

Baťa Zlín

1308 bodů

 

ženy : Alžběta Geistová 

VS Praha 

  987 bodů

 

družstva

 

 

 

muži :

Canada Praha

 

 

 

 

 

 

1940

 

 

 

muži : Václav Karola st.       

NSK Praha

1093 bodů

 

ženy : Věra Lukášová  

Canada Praha

  879 bodů

 

dorostenci : Želízko                         

Canada Praha

 

 

družstva

 

 

 

muži :

NSK Praha

 

 

ženy :

NSK Praha

 

 

 

 

 

 

1941

 

 

 

muži : František Hadaš I.       

Baťa Zín

1132 bodů

 

ženy : Marie Kabelková  

Canada Praha

  737 bodů

 

dorostenci : Žežulka

NSK Praha

 

 

družstva

 

 

 

muži :

NSK Praha

 

 

ženy :

Canada Praha

 

 

 

 

 

 

1942

 

 

 

muži : František Hadaš I.        

SK Baťa Zlín

1003 bodů

 

ženy : Milada Martínková  

NSK Praha

678 bodů

 

dorostenci : Luděk Hes

NSK Praha 

 

 

družstva

 

 

 

muži :

NSK Praha 

 

 

 

 

 

 

1943

 

 

 

muži : František Hadaš I.        

Baťa Zlín  

1232 bodů

 

ženy : Marie Urbanová  

Baťa Zlín  

830 bodů

 

dorostenci : Jiří Rožánek

TLK

 

 

dorostenky : Berková

KČT

 

 

družstva

 

 

 

 

 

 

 

ženy :

ZSS Škoda Plzeň

 

 

 

 

 

 

1944

 

 

 

družstva 

 

 

 

muži :

ZSS Škoda Plzeň

 

 

 

 

 

 

1945

 

 

 

muži : František Hadaš I.       

SK Baťa Zlín  

1300 bodů

 

ženy : Drahomíra Čožíková

SK Baťa Zlín  

934 bodů

 

dorostenci : Jáger

Canada  Praha

 

 

dorostenky : Lorencová 

Canada Praha

 

 

 

 

 

 

1946

 

 

 

muži : Václav Karola st.

TSS Cheb SK 

1280 bodů

 

ženy : Šárka Ročková   

LO NSK Praha

919 bodů

 

dorostenci : Douša

I.ČLK 

2002 bodů

 

dorostenky : Němečková

Moravská Ostrava

1179 bodů

 

 

 

 

 

1947

 

 

 

muži : Josef Brejcha 

Škoda Plzeň         

1411 bodů

 

ženy : Dana Picková

Canada Praha   

1032 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži :

Canada Praha

 

 

 

 

 

 

1948

 

 

 

muži : František Hadaš I.

SK Cheb          

1489 bodů

 

ženy : Helena Šáchová  

OKD Ostrava  

1148 bodů

 

dorostenci : Synek

Sokol Cheb 

345 bodů

 

dorostenky : Kautská

VSK

329 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Brejcha, Kasal, Reis

Škoda Plzeň

3824 bodů

 

dorostenci : Synek, Bořek, Padevěd

Sokol Cheb

990 bodů

 

 

 

 

 

1949

 

 

 

muži : František Hadaš I.

SK Cheb    

1417 bodů

 

ženy : Eliška Štědroňská    

ZVIL Plzeň  

1332 bodů

 

dorostenci : Adamovský

Sokol Cheb

 

 

družstva 

 

 

 

muži : V. Karola st., Souček, Leneček

Sokol Vršovice

 

 

 

 

 

 

1950

 

 

 

muži : František Hadaš I.

TJ Dynamo Praha 

1389 bodů

 

ženy : Eliška Šafránková    

ZVIL Plzeň  

1191 bodů

 

dorostenci : Salvet  

Svit Gottwaldov 

376 bodů

 

dorostenky : Zástavová

Sokol Cheb

338 bodů

 

 

 

 

 

1951

 

 

 

muži : František Hadaš I.

TJ Dynamo Praha 

2770 bodů

 

ženy : Eliška Šafránková    

TJ ZVIL Plzeň  

2776 bodů

 

dorostenci : Hradil

TJ Minerva Opava

  727 bodů

 

dorostenky : Korbelová

TJ Dynamo Praha 

724 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : F.Hadaš I., Baštář, V.Karola st.

TJ Dynamo Praha 

7973 bodů

 

ženy : Šafránková, Řezáčová, Dušánková

TJ Škoda Plzeň

6060 bodů

 

 

 

 

 

1952

 

 

 

muži : Karel Vokurka I. 

TJ Spartak Křižík          

2737 bodů

 

ženy : Eliška Šafránková    

TJ ZVIL Plzeň  

2387 bodů

 

dorostenci : J. Čížek 

TJ Tesla Praha Strašnice

 

 

dorostenky : Hlaváčková

TJ Spartak Křižík          

677 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : F.Hadaš I., Baštář, V.Karola st.

TJ Dynamo Praha 

7677 bodů

 

ženy : Šafránková, Jindřichová, Nováková

TJ ZVIL Plzeň

6181 bodů

 

 

 

 

 

1953

 

 

 

muži : František Hadaš I.

TJ Dynamo Praha 

3179 bodů

 

ženy : Eliška Šafránková    

TJ Škoda Plzeň  

2856 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži :

TJ Dynamo Praha 

 

 

ženy :

TJ Spartak Plzeň

 

 

 

 

 

1954

 

 

 

muži : František Hadaš I.

TJ Tatran Sport Praha   

3202 bodů

 

ženy : Eliška Šafránková    

TJ Škoda Plzeň  

2766 bodů

 

dorostenci : Sedláček

TJ Spartak Plzeň

 

 

dorostenky : Stachová

TJ Dynamo Praha 

 

 

družstva 

 

 

 

muži :

TJ Tatran Sport Praha

 

 

 

 

 

 

1955

 

 

 

muži : František Hadaš I.

TJ Tatran Sport Praha          

3133 bodů

 

ženy : Eliška Šafránková    

TJ Škoda Plzeň  

3016 bodů

 

dorostenci : Jaroslav Müller

TJ Spartak KIN Vršovice

 

 

dorostenky : Ivana Kleinbergová

TJ Tatran Střešovice

 

 

družstva 

 

 

 

muži : Bříza, Geisler, Švejda

TJ Slavoj Vyšehrad 

 

 

ženy : Břízová, Machová, Polehlová

TJ Slavoj Vyšehrad 

 

 

 

 

 

 

1956

 

 

 

muži : Karel Vokurka I. 

TJ Slavoj V.D. 

1875 bodů

 

ženy : Eliška Šafránková    

TJ Škoda Plzeň  

1944 bodů

 

dorostenci : Rudolf Salich

TJ Baník Opava  

        

 

dorostenky : Zdena Papugová

TJ Baník Ostrava

 

 

družstva 

 

 

 

muži : K.Vokurka I., F.Hadaš I., Kaplan

TJ Slavoj V.D.

 

 

ženy : Tůmová, Kutilová, Štemberková

TJ Jiskra Litvínov

2450 bodů

 

 

 

 

 

1957

 

 

 

muži : Jiří Bříza 

TJ Slavoj Vyšehrad 

1992 bodů

 

ženy : Irena Břízová    

TJ Slavoj Vyšehrad 

2045 bodů

 

dorostenci : Čejka

TJ Jiskra Litvínov 

1521 bodů

 

dorostenky : Eva Proboštová

TJ Dynamo Praha 

1498 bodů

 

družstva  

 

 

 

muži : F.Hadaš I., K.Vokurka I., Kaplan

TJ Start Praha

 

 

ženy :

TJ Dynamo Praha 

 

 

dorostenky : Proboštová, Heřmanová, Svobodová

TJ Dynamo Praha 

 

 

 

 

 

 

1958

 

 

 

muži : Jiří Bříza 

TJ Slavoj Vyšehrad 

1999 bodů

 

ženy : Eliška Šafránková    

TJ Škoda Plzeň

2175 bodů

 

dorostenci : Vladimír Depta     

TJ Spartak Vršovice

1659 bodů

 

dorostenky : Eva Proboštová

TJ Dynamo Praha 

 

 

družstva 

 

 

 

muži : Holub, Baštář, Frühauf

TJ Dynamo Praha 

5421 bodů

 

ženy : Deptová, Marešová, Kaplanová 

TJ Spartak Vršovice

3899 bodů

 

 

 

 

 

1959

 

 

 

muži : František Sedláček

TJ VŽKG Ostrava

1910 bodů

 

ženy : Eliška Šafránková    

TJ Škoda Plzeň

2009 bodů

 

dorostenci : Milan Baxa

TJ SZ Litvínov

1499 bodů

 

dorostenky : Vanda Heřmanová

TJ Dynamo Praha

1335 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Sedláček, Karlík, Sirý

VŽKG Vítkovice

 

 

ženy : Proboštová, Žuková, Toulová

TJ Dynamo Praha

4841 bodů

 

dorostenci : Šrajer, Depta, Javůrek

TJ Spartak Vršovice

4363 bodů

 

 

 

 

 

1960

 

 

 

muži : Miloš Geisler 

TJ Start Praha

1952 bodů

 

ženy : Božena Deptová

TJ Sokol Vršovice

2009 bodů

 

dorostenci : Jiří Kolek 

TJ VŽKG Vítkovice  

1528 bodů

 

dorostenky : Vanda Heřmanová

TJ Dynamo Praha

1422 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Geisler, F.Hadaš I., Bártl

TJ Start Praha

 

 

ženy :

TJ Dynamo Praha

 

 

dorostenci : Šrajer, Depta, Vyšohlíd

TJ Spartak Vršovice

4036 bodů

 

dorostenky :

TJ Spartak Tesla Votice

 

 

 

 

 

 

1961

 

 

 

muži : Jiří Bříza 

TJ Slavoj Vyšehrad

2183 bodů

 

ženy : Božena Deptová     

TJ Sokol Vršovice

2098 bodů

 

dorostenci : Milan Hyťha

TJ SZ Litvínov 

1573 bodů

 

dorostenky : Eva Pazderová

TJ Ostroj Opava 

1525 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Holub, Frühauf, Šašek

TJ Dynamo Praha 

 

 

ženy : Deptová, Holubová, Břízová

Kraj Praha

5866 bodů

 

dorostenci : Vavřík, Chaloupka, Břicháček

TJ Sokol Votice

4935 bodů

 

dorostenky :

TJ Sokol Votice

 

 

 

 

 

 

1962

 

 

 

muži : Jiří Bříza 

TJ Slavoj Vyšehrad

2105 bodů

 

ženy : Božena Deptová     

TJ Sokol Vršovice

2066 bodů

 

dorostenci : Antonín Vokatý 

TJ Slavoj Vinohrady

1732 bodů

 

dorostenky : Dana Streláková

TJ CHZ Litvínov

1675 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Geisler, F.Hadaš I., Vokurka I.

TJ Start Praha

5913 bodů

 

ženy : Deptová, Schusová, Podzimková

TJ Spartak Vršovice

 

 

dorostenci :

TJ CHZ Litvínov 

4001 bodů

 

dorostenky :

TJ CHZ Litvínov 

 

 

 

 

 

 

1963

 

 

 

muži : Jiří Bříza 

TJ Slavoj Vyšehrad 

2059 bodů

 

ženy : Eliška Šafránková    

TJ Škoda Plzeň

2050 bodů

 

dorostenci : Antonín Vokatý 

TJ Slavoj Vinohrady 

1742 bodů

 

dorostenky : Dana Matýsková

TJ Ostroj Opava

1579 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Frühauf, Holub, Štochl

TJ Dynamo Praha

5778 bodů

 

ženy : Deptová, Schusová, Weinzettlová

TJ Spartak Vršovice

5175 bodů

 

dorostenci : Chaloupka, Krákora, Svátek

TJ Spartak Tesla Votice

4935 bodů

 

 

 

 

 

1964

 

 

 

muži : Jiří Bříza 

TJ Slavoj Vyšehrad 

2035 bodů

 

ženy : Eliška Šafránková    

TJ Škoda Plzeň

2001 bodů

 

dorostenci : Jaroslav Krákora

TJ Spartak Tesla Votice 

1761 bodů

 

dorostenky : Svatava Šedivá 

TJ Slavoj Vinohrady

1351 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Smolný, P.Orlíček, E.Orlíček

TJ Dynamo Karlovy Vary

5829 bodů

 

ženy : Deptová, Weinzettlová, Schusová

TJ Spartak Tesla Vršovice

5541 bodů

 

dorostenci : Krákora, Scheider, Trtík

TJ Spartak Tesla Votice

4964 bodů

 

 

 

 

 

1965

 

 

 

muži : Miroslav Hofman

TJ Žižka Hradec Králové 

2045 bodů

 

ženy : Eliška Šafránková    

TJ Škoda Plzeň

2089 bodů

 

dorostenci : Hynek Matuška

TJ Spartak Vršovice

1671 bodů

 

dorostenky : Libuše Krchová 

TJ Krásná Lípa

1500 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Bártl, F. Hadaš I., K. Vokurka I.

TJ Start Praha

5848 bodů

 

ženy : Deptová, Weinzetlová, Schusová

TJ Spartak Vršovice

5441 bodů

 

dorostenci : Krčka, Schneider, Knika

TJ Spartak Tesla Votice

4674 bodů

 

 

 

 

 

1966

 

 

 

muži : Karel Vokurka I.

TJ Start Praha 

2094 bodů

 

ženy : Drahomíra Kupková 

TJ Škoda Plzeň

2012 bodů

 

dorostenci : Robert Vokurka

TJ Start Praha 

1707 bodů

 

dorostenky : Květa Chaloupková

TJ Spartak Tesla Votice

1370 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : K. Vokurka I., Holub, Kolenský

TJ Start Praha

 

 

dorostenci : Krákora, Schneider, Matějka

TJ Spartak Tesla Votice

4725 bodů

 

 

 

 

 

1967

 

 

 

muži : Jiří Bříza 

TJ Slavoj Vyšehrad 

1056 bodů

 

ženy : Daniela Geherová    

TJ Baník Mariánské Hory

1085 bodů

 

dorostenci : Vladimír Holub

TJ Dynamo Liberec 

1842 bodů

 

dorostenky : Květa Chaloupková

TJ Spartak Tesla Votice

1457 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : J.Rožánek, V.Rožánek, Hodboď

TJ Krásná Lípa

2984 bodů

 

ženy : Janečková, Paštová, Horáková

TJ Dynamo Liberec 

2752 bodů

 

dorostenci : Suchý, Vokurka, Švec

TJ Start Praha

4552 bodů

 

dorostenky : Chaloupková, Barešová, Beranová

TJ Tesla Votice

3901 bodů

 

 

 

 

 

1968

 

 

 

muži : Miloš Geisler 

TJ Slavia Praha

1093 bodů

 

ženy : Jaroslava Janečková

TJ Dynamo Liberec 

1049 bodů

 

dorostenci : Petr Sedlák 

TJ CHZ Litvínov

830 bodů

 

dorostenky : Květa Chaloupková

TJ Spartak Tesla Votice

1663 bodů

 

družstva

 

 

 

muži :

TJ Krásná Lípa

 

 

ženy :

TJ Dynamo Liberec

 

 

dorostenci : Sedlák, J.Veršing, M.Veršing

TJ CHZ Litvínov

4980 bodů

 

dorostenky : V. Schusová, H. Schusová, Weinzettlová   

TJ Vršovice 1870

4687 bodů

 

 

 

 

 

1969

 

 

 

muži : Miloš Geisler 

TJ Slávia Praha

1108 bodů

 

ženy : Eliška Šafránková

TJ Škoda Plzeň

1080 bodů

 

dorostenci : Petr Sedlák

TJ CHZ Litvínov

876 bodů

 

dorostenky : Věra Schussová  

TJ Spartak Vršovice

863 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Geisler, Frühauf, Macháček

TJ Slavia Praha

3261 bodů

 

ženy : Šafránková, D.Kupková, Matuchová

TJ Škoda Plzeň

2867 bodů

 

dorostenci : Novotný, Suchý, Topinka

TJ Start Praha

2451 bodů

 

dorostenky : V. Schusová, H. Schusová, Weinzettlová

TJ Vršovice 1870

2419 bodů

 

 

 

 

 

1970

 

 

 

muži : Zdeněk Kraus

TJ ESKA Cheb

1104 bodů

 

ženy : Drahomíra Kupková 

TJ Škoda Plzeň

1091 bodů

 

dorostenci : Bojan Novotný

TJ Start Praha

628 bodů

 

dorostenky : Věra Schusová

TJ Vršovice 1870

601 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Geisler, Frühauf, Borský

TJ Slavia Praha

3044 bodů

 

ženy : D.Kupková, Šafránková, Tomcová

TJ Škoda Plzeň

3098 bodů

 

dorostenci : B.Novotný, Macháček, Vlach  

TJ Start Praha

1676 bodů

 

dorostenky: V. Schusová, Weinzettlová, H. Schusová

TJ Vršovice 1870

1355 bodů

 

 

 

 

 

1971

 

 

 

muži : Marian Schuss  

TJ Vršovice 1870

1057 bodů

 

ženy : Drahomíra Howlet-Kupková 

TJ Škoda Plzeň 

1091 bodů

 

dorostenci : Jiří Voráček

TJ Škoda Plzeň 

632 bodů

 

dorostenky : Věra Schusová

TJ Vršovice 1870

546 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Smolný, Růžička, Kusznierz

TJ Slávia Karlovy Vary

2952 bodů

 

ženy : D.Kupková, Tomcová, Šafránková

TJ Škoda Plzeň

2920 bodů

 

dorostenci : Voráček, Horáček, Ouběch

TJ Škoda Plzeň

1783 bodů

 

 

 

 

 

1972

 

 

 

muži : Antonín Přikryl  

TJ OP Prostějov

1126 bodů

 

ženy : Helena Schussová 

TJ Vršovice 1870 

1024 bodů

 

dorostenci : Zdeněk Horáček

TJ Škoda Plzeň  

595 bodů

 

dorostenky : Hana Weinzetlová

TJ Vršovice 1870 

595 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : F.Hadaš II., Holub, S.Vidím 

TJ Start Praha

3055 bodů

 

ženy : H.Schusová, Weinzettlová, Bílková

TJ Spartak Vršovice

2973 bodů

 

dorostenci : Horáček, Ouběch , Czupka

ZPČ oblast

1669 bodů

 

 

 

 

 

1973

 

 

 

muži : Antonín Přikryl

TJ OP Prostějov

1196 bodů

 

ženy : Helena Schussová

TJ Vršovice 1870 

1149 bodů

 

dorostenci : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

613 bodů

 

dorostenky : Alena Ješetická 

TJ Start Praha

522 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Přikryl, Kobza, Sedláček

TJ OP Prostějov

3163 bodů

 

ženy : H. Schusová, V. Schusová, Weinzettlová

TJ Spartak Vršovice

3202 bodů

 

dorostenci : S. Vidím, Toth, Marek

TJ Start Praha

1758 bodů

 

 

 

 

 

1974

 

 

 

muži : Antonín Přikryl  

TJ OP Prostějov

1196 bodů

 

ženy : Milena Klausová 

Škoda Plzeň 

1146 bodů

 

dorostenci : Václav Karola ml.              

TJ Slavia Praha

562 bodů

 

dorostenky : Alena Ješetická

TJ Start Praha

  548 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : S.Vidím, Holub, F.Hadaš II.

TJ Start Praha

3330 bodů

 

ženy : H.Schusová, V.Schusová, Weinzettlová

TJ Spartak Vršovice

3384 bodů

 

dorostenci : Plundr, Šlehofer, Staněk

TJ Škoda Plzeň 

1559 bodů

 

 

 

 

 

1975

 

 

 

muži : Jaroslav Holub

TJ Start Praha

1180 bodů

 

ženy : Jaroslava Sieberová 

TJ CHZ Litvínov 

1173 bodů

 

dorostenci : Denis Plundr

TJ Škoda Plzeň   

1151 bodů

 

dorostenky : Jitka Tvrdíková

TJ Spartak Vršovice  

1107 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Holub, S.Vidím, F.Hadaš II.

TJ Start Praha

3524 bodů

 

ženy : L. Hadašová, Štrobichová, Ješetická

TJ Start Praha

3216 bodů

 

dorostenci : Jaša, Vich, Macháček

TJ Vršovice 1870

 

 

dorostenky : Tvrdíková, Dolejší, Kaplanová

TJ Vršovice 1870

 

 

 

 

 

 

1976

 

 

 

muži : Jaroslav Holub  

TJ Start Praha

1180 bodů

 

ženy : Ludmila Hadašová 

TJ Start Praha

1151 bodů

 

dorostenci : Jiří Macháček

TJ Vršovice 1870

1159 bodů

 

dorostenky : Jitka Dolejší

TJ Vršovice 1870

1013 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Holub, F.Hadaš II., S.Vidím

TJ Start Praha

3256 bodů

 

ženy : Weinzettlová, Lukášová, Tvrdíková

TJ Vršovice 1870

3226 bodů

 

dorostenci : Macháček, Jaša, O.Vich

TJ Vršovice 1870

3233 bodů

 

 

 

 

 

1977

 

 

 

muži : František Hadaš II.  

TJ Start Praha

1170 bodů

 

ženy : Ludmila Hadašová 

TJ Start Praha

1168 bodů

 

dorostenci : Pavel Kučera

TJ Vršovice 1870

1170 bodů

 

dorostenky : Soňa Smolná

TJ Slávia Karlovy Vary

998 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : S.Vidím, F.Hadaš II., Vevera

TJ Start Praha

3412 bodů

 

ženy : L.Hadašová, Z.Vidímová, Štrobichová

TJ Start Praha

3330 bodů

 

dorostenci : Kučera, Hák, Novák

TJ Vršovice 1870

3330 bodů

 

 

 

 

 

1978

 

 

 

muži : Stanislav Vidím  

TJ Start Praha

2379 bodů

 

ženy : Zdeňka Vidímová 

TJ Start Praha

2404 bodů

 

dorostenci : Jindřich Vich

TJ Vršovice 1870

1176 bodů

 

dorostenky : Soňa Smolná

TJ Slavia Karlovy Vary

1052 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : S.Vidím, Holub, F.Hadaš II.

TJ Start Praha

7060 bodů

 

ženy : Z.Vidímová, Hadašová, Svěráková

TJ Start Praha

6926 bodů

 

dorostenci : J. Vich, Slavík, Petráček

TJ Vršovice 1870

3479 bodů

 

 

 

 

 

1979

 

 

 

muži : Stanislav Vidím  

TJ Start Praha

2379 bodů

 

ženy : Jitka Dolejší  

TJ Spartak Praha Vršovice

2476 bodů

 

dorostenci : Vladimír Navara

TJ Škoda Plzeň  

1177 bodů

 

dorostenky : Petra Holubová

TJ Start Praha

1072 bodů

 

 

 

 

 

1980

 

 

 

muži : František Hadaš II.  

TJ Start Praha

2449 bodů

 

ženy : Zdeňka Padevětová

TJ Start Praha

2357 bodů

 

dorostenci : Ludvík Zelenka

TJ BŠMH Ostrava

1169 bodů

 

dorostenky : Petra Holubová

TJ Start Praha

1054 bodů

 

 

 

 

 

1981

 

 

 

muži : Tomáš Toth          

TJ Slavia Praha

2350 bodů

 

ženy : Jitka Dolejší  

TJ Spartak Praha Vršovice

2476 bodů

 

dorostenci : Tomáš Hasal

TJ Slávia Karlovy Vary  

1119 bodů

 

dorostenky : Romana Ambrožová

TJ Slavia Praha

1021 bodů

 

 

 

 

 

1982

 

 

 

muži : Tomáš Toth          

TJ Slavia Praha

2525 bodů

 

ženy : Jitka Vichová 

TJ Start Praha

2485 bodů

 

dorostenci : Igor Brázda 

TJ Přerov 

1191 bodů

 

dorostenky : Jarmila Uchalová 

TJ VŽKG Ostrava

1036 bodů

 

 

 

 

 

1983

 

 

 

muži : Tomáš Toth          

TJ Slavia Praha

2511 bodů

 

ženy : Zdeňka Rousková  

TJ Slavia Praha

2398 bodů

 

dorostenci : Igor Brázda  

TJ Přerov

1191 bodů

 

dorostenky : Kateřina Hrubová

TJ Spartak Praha Vršovice

1140 bodů

 

 

 

 

 

1984

 

 

 

muži : Emil Weiss

TJ Dynamo Liberec

2439 bodů

 

ženy : Kateřina Hrubová 

TJ Vršovice 1870

2350 bodů

 

dorostenci : Tomáš Čepý 

TJ OP Prostějov

1105 bodů

 

dorostenky : Šárka Pittrová

TJ Škoda Plzeň

1074 bodů

 

 

 

 

 

1985

 

 

 

muži : František Sedláček

TJ OP Prostějov

2477 bodů

 

ženy : Petra Holubová                       

TJ OP Prostějov

2440 bodů

 

dorostenci : Tomáš Valenta

TJ OP Prostějov

1114 bodů

 

dorostenky : Markéta Majarová

TJ OP Prostějov

1130 bodů

 

 

 

 

 

1986

 

 

 

muži : Stanislav Vidím

TJ Start Praha

2470 bodů

 

ženy : Kateřina Hrubová

TJ Vršovice 1870          

2367 bodů

 

dorostenci : Lukáš Hadaš 

TJ Start Praha 

1136 bodů

 

dorostenky : Markéta Majarová

TJ OP Prostějov

1236 bodů

 

 

 

 

 

1987

 

 

 

muži : Emil Weiss

TJ Dynamo Liberec

2439 bodů

 

ženy : Petra Holubová

TJ Start Praha

2440 bodů

 

dorostenci : Lukáš Hadaš

TJ Start Praha

1099 bodů

 

dorostenky : Markéta Majarová

TJ OP Prostějov

 

 

 

 

 

 

1988

 

 

 

muži : Martin Hámor

TJ OP Prostějov

  315 bodů

 

ženy : Jitka Vichová

TJ Start Praha

  301 bodů

 

dorostenci : Lukáš Hadaš

TJ Start Praha

1123 bodů

 

dorostenky : Miroslava Popjuková 

TJ BŠMH Ostrava

1170 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : V.Vidím, Suchý, S.Vidím

TJ Start Praha

906 bodů

 

ženy : Vichová, Holubová, Macková

TJ Start Praha

901 bodů

 

 

 

 

 

1989

 

 

 

muži : Pavel Jurák

TJ Dynamo Liberec

308 bodů

 

ženy : Jitka Vichová

TJ Start Praha

283 bodů

 

dorostenci : Michal Novotný

TJ Spartak Tesla Votice

1163 bodů

 

dorostenky : Miroslava Popjuková 

TJ BŠMH Ostrava

1143 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : V. Vidím, S. Vidím, Suchý

TJ Start Praha

928 bodů

 

 

 

 

 

1990

 

 

 

muži : Jaroslav Suchý                 

TJ Start Praha

322 bodů

 

ženy : Pavla Pelikánová s.

LC Škoda Plzeň      

302 bodů

 

dorostenci : Michal Novotný

TJ Spartak Tesla Votice

1143 bodů

 

dorostenky : Marcela Vyplelová

TJ BŠMH Ostrava

1163 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : V.Vidím, Suchý, S.Vidím

TJ Start Praha

904 bodů

 

ženy : Lukášová, Schusová, Jelínková

TJ Vršovice 1870

797 bodů

 

 

 

 

 

1991

 

 

 

muži : Jan Toman          

LC Škoda Plzeň

2550 bodů

 

ženy : Pavla Pelikánová s.

LC Škoda Plzeň

2464 bodů

 

dorostenci : František Šonka

TJ Spartak Tesla Votice

1976 bodů

 

dorostenky : Eva Turková

CHZ Litvínov

1114 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Hámor, T.Čepý, Valenta 

TJ OP Prostějov

7213 bodů

 

ženy : P. Pelikánová s., Krmášková, Kobzová

LC Škoda Plzeň

6742 bodů

 

   

 

 

 

1992

 

 

 

muži ČSFR : Pavel Jurák

TJ Dynamo Liberec

2541 bodů

 

ženy ČSFR : Martina Macková

SK Start Praha

2471 bodů

 

muži ČR : Martin Hámor  

TJ OP Prostějov

1253 bodů

 

ženy ČR : Martina Macková

SK Start Praha

1189 bodů

 

dorostenci ČSFR : Michal Novotný

LK Votice

1172 bodů

 

dorostenky ČSFR : Marcela Glombíková  

TJ BŠMH Ostrava

1152 bodů

 

dorostenci ČR : Michal Novotný

LK Votice

1222 bodů

 

dorostenky ČR : Marcela Glombíková

TJ BŠMH Ostrava

1107 bodů

 

žáci ČSFR : Vladimír Majerčák 

TJ Kriváň Tatranská Štrba

658 bodů

 

žákyně ČSFR : Iveta Žáková

LK Kovofiniš Ledeč n/S.

559 bodů

 

žáci ČR : Aleš Siřínek

LK Kovofiniš Ledeč n/S.

1185 bodů

 

žákyně ČR : Iveta Žáková  

LK Kovofiniš Ledeč n/S.

1076 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži ČSFR : Valenta, T.Čepý, Böhm 

TJ OP Prostějov

7010 bodů

 

ženy ČSFR : Macková, Vichová, Maxová

SK Start Praha

7028 bodů

 

žáci ČSFR : Majerčák, Wartovnik, Varga

TJ Kriváň Tatranská Štrba

927 bodů

 

žáci ČR : Petr Heinrich, Stříbrský, Klápa

LK Votice

1699 bodů

 

 

 

 

 

1993

 

 

 

muži : Martin Hámor

LK DAKO Prostějov

OS

 

ženy : Martina Macková

SK Start Praha

OS

 

dorostenci : Tomáš Jusko

SK Slavia Praha

1139 bodů

 

dorostenky : Petra Indráková

LK DAKO Prostějov

1127 bodů

 

žáci : Roman Neverla

LK DAKO Prostějov

  566 bodů

 

žákyně : Alena Dřízalová

SK Start Praha

  411 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Weiss, Bulíř, Jurák 

TJ Dynamo Liberec

3655 bodů

 

dorostenky : Indráková, Dadáková, Sommerová

LK DAKO Prostějov

2786 bodů

 

žáci : Geher, Dvořák, Fogl

LK Kovofiniš Ledeč n/S.

  718 bodů

 

 

 

 

 

1994

 

 

 

muži : Michal Hodač

LK Rokycany

OS

 

ženy : Martina Macková 

SK Start Praha

OS

 

dorostenci : Roman Pachta

LK DAKO Prostějov

1122 bodů

 

dorostenky : Radka Novotná

LK Votice

1142 bodů

 

ml.dorostenci : Miloš Dvořák

LC Škoda Plzeň

1080 bodů

 

žáci : Vidu Gunaratna

Ledeč n/S. 

  598 bodů

 

žákyně : Michaela Šimandlová

LC Škoda Plzeň

581 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Bahník, Bulíř, Weiss

TJ Dynamo Liberec

OS

 

ženy : P. Pelikánová s., Rottová, V. Horáčková

LC Škoda Plzeň

OS

 

žáci : M. Heřmánek, Křížek, Průcha 

LK Votice

826 bodů

 

 

 

 

 

1995

 

 

 

muži : Michal Hodač

LK Rokycany

OS

 

ženy : Mgr. Lucie Sýkorová

SK Slavia Praha

OS

 

dorostenci : Vladimír Brada

TJ Sokol Praha Vršovice    

OS

 

dorostenky : Veronika Horáčková

LC Škoda Plzeň

OS

 

žáci : Petr Novotný                 

SK Start Praha

588 bodů

 

žákyně : Ivana Horáčková

LC Škoda Plzeń 

  570 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Bulíř, Brautigam, Weiss

TJ Dynamo Liberec

OS

 

ženy : Justrová, Turková, Sieberová

CHP Litvínov

OS

 

dorostenci : Klápa, Křížek, Stříbrský

LK Votice

1781 bodů

 

 

 

 

 

1996

 

 

 

muži : Václav Bahník

TJ Dynamo Liberec

OS

 

ženy : Jana Kvapilová 

LK DAKO Prostějov

OS

 

dorostenci st. : Karel Jirkovský   

CHP Litvínov

1123 bodů

 

dorostenky : Veronika Horáčková  

LK INGO Plzeň 

1089 bodů

 

dorostenci ml.: Petr Novotný

SK Start Praha

1145 bodů

 

žáci : Roman Hájek

LK Votice

617 bodů

 

žákyně : Martina Šrajerová 

SK Start Praha

  514 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : M.Bulíř, Bahník, Weiss

TJ Dynamo Liberec

OS

 

ženy : M.Majarová, Robová, Kvapilová

LK DAKO Prostějov

OS

 

dorostenci : Klápa, Křížek, R.Hájek                

LK Votice

1781 bodů

 

družstva žáci : J. Uherek, M. Uherek, Jančík

LK DAKO Prostějov

799 bodů

 

 

 

 

 

1997

 

 

 

muži : Vít Hájek

LK Votice

OS

 

ženy : Julia Králiková

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

junioři :  Karel Jirkovský 

CHZ Litvínov

1163 bodů

 

juniorky : Alena Krákorová

SK Slavia Praha 

1205 bodů

 

kadeti : Roman Hájek

LK Votice

1206 bodů

 

žáci st. : Jan Preclík

SK Slavia Praha 

612 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Hodač, Bouda, J.Toman

SKP Rapid Plzeň

OS

 

dorostenci : Kraváček, J.Freisleben, Jirkovský j. 

OP Prostějov, CHP Litvínov

1830 bodů

 

žáci st. : O.Toman, Schmid, Vališ

TJ Sokol Praha Vršovice

865 bodů

 

 

 

 

 

1998

 

 

 

muži : Martin Bulíř 

TJ Dynamo Liberec

OS

 

ženy : Ing. Zdeňka Hegedüsová

FANDA Hegedüs s.l.s.

OS

 

junioři : Petr Novotný 

SK Start Praha

1163 bodů

 

juniorky : Alena Krákorová

SK Slavia Praha

1165 bodů

 

kadeti : Roman Hájek

LK Votice

1168 bodů

 

žáci st. : Jiří Vyroubal

TJ OP Prostějov

  611 bodů

 

žákyně ml.: Lenka Horáčková 

LK INGO Plzeň 

592 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : S.Vidím, P.Novotný, Brada 

1.KLK Karlštejn

OS

 

ženy : Králiková, Krištofová, Glombíková

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

junioři : J. Freisleben, M. Freisleben, Jančík

TJ OP Prostějov

1718 bodů

 

žáci st. : L. Horáčková, Kníže, Trnka

LK INGO Plzeň 

880 bodů

 

 

 

 

 

1999

 

 

 

muži : Martin Bulíř

TJ Dynamo Liberec

OS

 

ženy : Alena Krákorová

1. KLK Karlštejn

OS

 

junioři : Michal Freisleben

TJ OP Prostějov

OS

 

juniorky : Kateřina Rovenská

TJ Sokol Praha Vršovice

OS

 

kadeti :  Roman Hájek

LK Votice

OS

 

žáci st. : Ondřej Kníže

LK INGO Plzeň 

604 bodů

 

žákyně st.: Lenka Horáčková  

LK INGO Plzeň 

603 bodů

 

žáci ml. : Jiří Trnka

LK INGO Plzeň 

544 bodů

 

žákyně ml.: Babeta Wünschová

SK Start Praha

557 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Bahník, Bulíř, Jurák

TJ Dynamo Liberec

OS

 

ženy : P.Pelikánová s., Krmášková, B.Horáčková

LK INGO Plzeň 

OS

 

junioři : R.Hájek, Pav.Heinrich, Spálenka j.

LK Votice

1819 bodů

 

žáci st .: L.Horáčková, Kníže, Slouková 

LK INGO Plzeň 

865 bodů

 

žáci ml. : Dřevjaný, Hušť, Kuna

TJ Mariánské Hory Ostrava

788 bodů

 

 

 

 

 

2000

 

 

 

muži : Jaromír Termer  

TJ Sokol Praha Vršovice 

OS

 

ženy : Julia Králiková

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

junioři : Pavel Schmid  

TJ Sokol Praha Vršovice 

OS

 

juniorky : Hana Majarová 

TJ OP Prostějov

OS

 

kadeti : Jiří Klich 

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

kadetky : Lenka Horáčková

LK INGO Plzeň 

OS

 

žáci st.: Ivo Soukup

TJ Start Brno

  657 bodů

 

žákyně st.: Hana Rašková 

TJ OP Prostějov

  619 bodů

 

žáci ml. : Milan Andreas

LK Votice 

  614 bodů

 

žákyně ml.: Petra Kastnerová

TJ Sokol Kostelec na Hané

546 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Bahník, M.Bulíř, Jurák

TJ Dynamo Liberec

OS

 

ženy : Bahníková, Bulířová, Černá

TJ Dynamo Liberec

OS

 

junioři : R.Hájek, Spálenka j., Pav.Heinrich

LK Votice

1825 bodů

 

kadeti : Dřevjaný, Klich j., Pánik

TJ Mariánské Hory Ostrava

1683 bodů

 

žáci st. : Kastnerová, Tesař, Zedníčková,   

TJ Sokol Kostelec na Hané

937 bodů

 

žáci ml.: Andreas, Pospíšilová, E.Spálenková 

LK Votice

698 bodů

 

 

 

 

 

2001

 

 

 

muži : Martin Bulíř

TJ Dynamo Liberec

OS

 

ženy : Hana Majarová

TJ OP Prostějov

OS

 

junioři : Bohumil Spálenka j.

LK Votice

OS

 

juniorky :  Hana Rašková 

TJ OP Prostějov

OS

 

kadeti : Antonín Syrovátka  

TJ OP Prostějov

OS

 

žáci st. : Aleš Hlava

TJ OP Prostějov

656 bodů

 

žákyně st.: Petra Zedníčková 

Sokol Kostelec na Hané

585 bodů

 

žáci ml. : Tomáš Kuna

TJ Mariánské Hory Ostrava

616 bodů

 

žákyně ml.: Eva Spálenková

LK Votice

576 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Brettl, Eichner, Pav.Smažík 

TJ ESKA Cheb

OS

 

jun.: R.Hájek, Pa.Heinrich, Spálenka j., B.Spálenková

LK Votice

1886 bodů

 

kadeti : Hlava, Přichystal, Syrovátka, Trojan   

TJ OP Prostějov

1860 bodů

 

žáci st. : Havelka, Hlava, Kočíbová 

TJ OP Prostějov

862 bodů

 

žáci ml.: Dostál, Kuna, Podgrabinská, Šudřichová

TJ Mariánské Hory Ostrava

714 bodů

 

            

 

 

2002

 

 

 

muži : Martin Bulíř

TJ Dynamo Liberec

OS

 

ženy : Hana Rašková

TJ OP Prostějov

OS

 

junioři : Jan Bartovský

1.LK 1935 Plzeň

OS

 

juniorky : Eliška Starostová

LK Votice

OS

 

kadeti : Radek Trojan

TJ OP Prostějov

OS

 

kadetky : Hana Rašková

TJ OP Prostějov

OS

 

starší žáci : Milan Andreas

LK Votice

OS

 

starší žákyně : Kateřina Hradílková

SK Přerov

OS

 

mladší žáci : Tomáš Kuna

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

mladší žákyně : Alžběta Pečivová

SKP Vsetín

OS

 

družstva

 

 

muži : Kraváček, Hlava, Trojan, Hajduk

OP Prostějov

OS

 

junioři : Klich j., Pánik, Dřevjaný, Mikeska

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

kadeti : Rašková, Hlava, Trojan, Havelka

TJ OP Prostějov

OS

 

starší žáci : Andreas, Rosol, E.Spálenková

LK Votice

928 bodů

 

mladší žáci : Nedělník, Ryba, Činoch

TJ Sokol Kostelec na Hané

774 bodů

 

 

 

 

2003

 

 

 

muži : Michal Novotný

LK Votice

OS

 

ženy : Eliška Starostová

LK Votice

OS

 

senioři : Martin Hámor

TJ Sokol Kostelec na Hané

OS

 

junioři : Jakub Mikeska

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

juniorky : Eliška Starostová

LK Votice

OS

 

kadeti : Jan Dřevjaný

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

kadetky : Lucie Tymkivová

1. LK Plzeň 1935

OS

 

starší žáci : Jan Vožech

1. LK 1935 Plzeň

OS

 

starší žákyně : Kateřina Hradílková

SK Přerov

OS

 

mladší žáci : Roman Ryba

TJ Sokol Kostelec na Hané

OS

 

mladší žákyně : Alžběta Pečivová

SKP Vsetín

OS

 

družstva

 

 

muži : Kraváček, Hajduk,

TJ OP Prostějov

OS

 

junioři : Dřevjaný, Mikeska, Páník

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

kadeti : Kastnerová, Zedníčková, Zarivnij

TJ Sokol Kostelec na Hané

OS

 

starší žáci : Vožech, Tymkivová, Průha, Reichl j.

1. LK 1935 Plzeň

 938 bodů

 

mladší žáci : Ryba, Činoch, Nedělníková, Běhal

TJ Sokol Kostelec na Hané

847 bodů

 

 

 

 

2004

 

 

 

muži : Milan Andreas

LK Votice

OS

 

ženy : Barbora Horáčková

LK ARCUS Plzeň

OS

 

senioři : Martin Hámor

TJ Sokol Kostelec na Hané

OS

 

junioři : Aleš Hlava

TJ OP Prostějov

OS

 

juniorky : Petra Zedníčková

TJ Sokol Kostelec na Hané

OS

 

kadeti : Jan Vožech

1. LK Plzeň 1935

OS

 

kadetky : Alžběta Pečivová

SKP Vsetín

OS

 

starší žáci : Jan Vožech

1. LK Plzeň 1935

OS

 

starší žákyně : Alžběta Pečivová

SKP Vsetín

OS

 

mladší žáci : Ondřej Grošaft

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

mladší žákyně : Hana Nedělníková

TJ Sokol Kostelec na Hané

OS

 

žáci BABY 8 - 10 let : Tomáš Vojtek

ZŠ ŠLK Bystřice

599 bodů

 

žákyně BABY 8 - 10 let : Eliška Pešková

LK Votice

587 bodů

 

žáci BABY do 7 let : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

457 bodů

 

družstva

 

 

muži : Kraváček, Hajduk, Hlava, Košťálek

TJ OP Prostějov

OS

 

ženy : Rašková, Robová, Valášková

TJ OP Prostějov

OS

 

junioři : Dřevjaný, Páník, Podgrabinská

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

kadeti : Andreas, E.Spálenková, Pětník, Mikulášková

LK Votice

OS

 

starší žáci : Vožech, Průha, Korbel, Nechutný

1. LK Plzeň 1935

OS

 

mladší žáci : Grošaft, Čížek, Šafarčík, Foltýn

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

žáci BABY : Pešková, Pětníková, Komrzý, Král

LK Votice

932 bodů

 

 

 

 

2005

 

 

 

muži : Michal Hodač

LK Rokycany

OS

 

ženy : Barbora Horáčková

LK ARCUS Plzeň

OS

 

senioři : Martin Hámor

TJ Sokol Kostelec na Hané

OS

 

junioři : Milan Andreas

LK Votice

OS

 

juniorky : Aneta Zahradníková

1. Královský LK

OS

 

kadeti : Lukáš Kaboň

TJ Mariánské Hory Ostrava

    OS

 

kadetky : Lucie Tymkivová

SK Start Praha

    OS

 

starší žáci : Ondřej Meluzín

SKP Vsetín

OS

 

starší žákyně : Zuzana Čížková

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

mladší žáci : Mirek Brabenec

TJ Sokol Praha Vršovice

OS

 

mladší žákyně : Klára Nechutná

1. LK Plzeň 1935

OS

 

žáci BABY 8 - 10 let : Aleš Král

LK Votice

640 bodů

 

žákyně BABY 8 - 10 let : Linda Coganová

TJ Spartak Chrást

627 bodů

 

žáci BABY do 7 let : Jan Jonáš

TJ Spartak Chrást

531 bodů

 

družstva

 

 

muži : Hajduk, Hlava, Košťálek, Kraváček

TJ OP Prostějov

OS

 

ženy : Skaláková, Spálenková B., Starostová

LK Votice

OS

 

junioři : Fejta J., Hašek, Vaněk, Wünschová

SK Start Praha

OS

 

kadeti : Kaboň, Kuna, Páníková, Šudřichová

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žáci : Brabec, Mechel, Šafarčík J., Vašíček

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žákyně : Dostálová, Kučerová, Končalová, Martínková

SK Start Praha

OS

 

mladší žáci : Ingr, Vrážel, Zvěřina

SKP Vsetín

OS

 

žáci BABY : Nováková, Seidl, R. Wünsche

SK Start Praha

891 bodů

 

 

 

 

 

2006

 

 

 

muži : Milan Andreas

LK Votice

OS

 

ženy : Eva Spálenková

LK Votice

OS

 

senioři : Martin Hámor

TJ Sokol Kostelec na Hané

OS

 

junioři : Milan Andreas

LK Votice

OS

 

juniorky : Eva Spálenková

LK Votice

OS

 

kadeti : Jan Vožech

1. LK Plzeň 1935

    OS

 

kadetky : Tereza Kobzová

LK CERE

    OS

 

starší žáci : Sebastián Linsztér

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žákyně : Beáta Pečivová

SKP Vsetín

OS

 

mladší žáci : Lukáš Zamrzla

SK Start Praha

OS

 

mladší žákyně : Eliška Pešková

LK Votice

OS

 

žáci BABY 7 – 10 let : Tomáš Jindřich

TJ Mariánské Hory Ostrava

656 bodů

 

žákyně BAB 7 – 10 let : Linda Coganová

TJ Spartak Chrást

666 bodů

 

žáci BABY do 7 let : Michal Korynta

ŠLK ZŠ Bystřice

548 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Weiss, Bulíř, Jurák

TJ Dynamo Liberec

OS

 

ženy : Macková, Tymkivová, J. Hadašová, T. Kobzová j.h.

SK Start Praha

OS

 

junioři : Andreas, Spálenková E., Zimrman

LK Votice

OS

 

kadeti : Kuna, Linsztér, Páníková, Kaboň

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žáci : Linsztér, Grošaft, Svoboda, Čížek

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žákyně : Vančurová, Bartůšková, Štěpánková, Karešová

ŠLK ZŠ Bystřice

    OS

 

mladší žáci : Horevaj, Pavlas, Hrzán, Bobuski

SK Slavia Praha Lukostřelba

    OS

 

žáci BABY : Pětníková, Hochmannová, Pešek, Krupka

LK Votice

978 bodů

 

 

 

 

 

2007

 

 

 

muži : Rostislav Páník

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

ženy : Lucie Tymkivová

SK Start Praha

OS

 

senioři : Martin Hámor

TJ Sokol Kostelec na Hané

OS

 

junioři : Jan Vožech

1. LK Plzeň 1935

OS

 

juniorky : Gabriela Šudřichová

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

kadeti :  Libor Hanko

TJ  Mariánské Hory Ostrava

    OS

 

kadetky : Kateřina Končalová

SK Start Praha

    OS

 

starší žáci : Sebastián Linzstér

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žákyně : Klára Žižková

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

mladší žáci : Ondřej Kovář

SKP Vsetín

OS

 

mladší žákyně : Hana Pětníková

LK Votice

OS

 

žáci BABY 7 – 10 let : Martin Karas

ŠLK ZŠ Bystřice

621 bodů

 

žákyně BABY 7 – 10 let : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň 

673 bodů

 

žáci BABY do 7 let : Tomáš Jaňour

LK Dlouhý Újezd

        629 bodů

 

žákyně BABY do 7 let : Pavla Hrušková

LK Dlouhý Újezd

  666 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Andreas, Klápa, Novotný

LK Votice

OS

 

ženy : Bednářová, Čížková, Páníková, Šudřichová

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

junioři : Hanák, Korbel, Reichl, Vožech

1. LK Plzeň 1935

  OS

 

juniorky : Hlaváčková, Končalová, Prchalová, Tymkivová

SK Start Praha

OS

 

kadeti : Brabec, Hanko, Lizstér, Mechel

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

kadetky : Čížková, Krihová M, Krihová L.

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žáci : Čížek, Jak. Dřevjaný, Linzstér, Šenekl

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

mladší žáci : Král, Pešek, Pětníková, Šraga

LK Votice

    OS

 

žáci BABY 7 – 10 let : Biermeierová, Hrušková, Jaňour, Koliha

LK Dlouhý Újezd

  666 bodů

 

 

 

 

 

2008

 

 

 

muži : František Hajduk

TJ OP Prostějov

OS

 

ženy : Barbora Horáčková

LK ARCUS Plzeň

OS

 

senioři : Tomáš Tóth

SK Slavia Praha Lukostřelba

OS

 

junioři : Jan Vožech

1. LK Plzeň 1935

OS

 

juniorky : Zuzana Páníková

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

kadeti : František Hajduk

TJ OP Prostějov

    OS

 

kadetky : Klára Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

    OS

 

starší žáci : Aleš Král

LK Votice

OS

 

starší žákyně : Klára Žižková

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

mladší žáci : Martin Karas

ŠLK ZŠ Bystřice

OS

 

mladší žákyně : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

OS

 

žáci BABY 7 – 10 let : Kryštof Hák

SK Slavia Praha

647 bodů

 

žákyně BABY 7 – 10 let : Štěpánka Hrzánová

SK Slavia Praha

561 bodů

 

žáci BABY do 7 let : Ondřej Hromádka

TJ Spartak Chrást

 576 bodů

 

žákyně BABY do 7 let : Michaela Podroužková

ŠLK ZŠ Bystřice

572 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Brettl, Hodač, Nagy, Východský

LK Rokycany

OS

 

ženy : Bednářová, Čížková, Páníková, Šudřichová

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

junioři : Korbel, Pertlík j.h., Vožech

1. LK Plzeň 1935

  OS

 

juniorky : Čížková, Krihová Marc., Páníková, Váňová

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

kadeti : Keicher, Novotný, Zamrzla, Zapletal

SK Start Praha

OS

 

kadetky : Bartůšková, Karešová, Vančurová

ŠLK ZŠ Bystřice

OS

 

starší žáci : Martínková, Nováková, Zamrzla, Zapletal

SK Start Praha

OS

 

mladší žáci : Jelenecký, Karas, Kotík, Škvor

ŠLK ZŠ Bystřice

    OS

 

žáci BABY 7 – 10 let : Dudař, T. Havránek , Chochola, Do.Karas

SK  Start Praha

1712 bodů

 

 

 

 

 

2009

 

 

 

muži : Václav Bednář

TJ Start Brno

OS

 

ženy : Lucie Tymkivová

SK Start Praha

OS

 

senioři : Josef Stejskal

SK CHP Litvínov

OS

 

seniorky : Marta Sidková

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

junioři : Ondřej Meluzín

SKP Vsetín

OS

 

juniorky : Monika Vančurová

ŠLK ZŠ Bystřice

    OS

 

kadeti : Miroslav Hudec

TJ OP Prostějov

    OS

 

kadetky : Klára Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žáci : Ondřej Kovář

SKP Vsetín

OS

 

starší žákyně : Veronika Žáčková

LK CERE

OS

 

mladší žáci : Martin Kotík

ŠLK ZŠ Bystřice

OS

 

mladší žákyně : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

OS

 

žáci BABY do 10 let : Ondřej Havlíček

LK ARCUS Plzeň

647 bodů

 

žákyně BABY do 10 let : Veronika Hampeštová

ŠLK ZŠ Bystřice

561 bodů

 

žáci BABY do 8 let : Matyáš Starosta

LK Votice

 576 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Bulíř, F. Hajduk, Košťálek, Kovář

TJ OP Prostějov

OS

 

ženy : Jarochová, Páníková, Šudřichová

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

junioři : Keicher, V. Novotný, Zajíc j.h.

SK Start Praha

OS

 

juniorky : Dočkalová, Končalová, Vančurová j.h.

SK Start Praha

OS

 

kadeti : Dub, Hudec, Musil

TJ OP Prostějov

OS

 

starší žáci : Dolejš, Žáčková, Železný

LK CERE

OS

 

mladší žáci : Březinová, Jelenecký, Karas, Kotík

ŠLK ZŠ Bystřice

    OS

 

žáci BABY do 10 let : Dudař, Chochola, Do. Karas, Procházková

SK  Start Praha

1738 bodů

 

žáci BABY do 8 let : Oplt, Rudolský, Starosta

LK Votice

598 bodů

 

 

 

 

 

2010

 

 

 

muži : Martin Bulíř

TJ Dynamo Liberec

OS

 

ženy : Zuzana Páníková

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

senioři : Pavel Berlinský

TJ Start Brno

OS

 

seniorky : Magdalena Majarová

TJ OP Prostějov

OS

 

junioři : Vladimír Nechutný

1. LK Plzeň 1935

OS

 

juniorky : Zuzana Páníková

TJ Mariánské Hory Ostrava

    OS

 

kadeti : Miroslav Hudec

TJ OP Prostějov

    OS

 

kadetky : Zdenka Studená

TJ OP Prostějov

OS

 

starší žáci : David Jaroch

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žákyně : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

OS

 

mladší žáci : Michal Musil

LK Votice

OS

 

mladší žákyně : Monika Březinová

ŠLK ZŠ Bystřice

OS

 

žáci do 10 let : Tomáš Březina

ŠLK ZŠ Bystřice

614 bodů

 

žákyně do 10 let : Zuzana Škarková

LK Jevišovka

641 bodů

 

žáci do 8 let : Tomáš Zbořil

ŠLK ZŠ Bystřice

 604 bodů

 

žákyně do 8 let : Michaela Hampeštová

ŠLK ZŠ Bystřice

572 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Bulíř, Jurák, Kovář j.h.

TJ Dynamo Liberec

OS

 

ženy : Bednářová, Jarochová, Sidková

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

senioři : Horáček, Vlček P., Vlček V.

LK ARCUS Plzeň

OS

 

junioři : Korbel, Nechutný, Šustr,Vožech

1. LK Plzeň 1935

OS

 

juniorky : Dočkalová, Končalová, Prchalová

SK Start Praha

OS

 

kadeti : Dub, Hudec, Musil

TJ OP Prostějov

OS

 

starší žáci : Boháč, Jaroch, LI, Machýček

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

mladší žáci : Musil M., Štamfr D., Štamfr M.

LK Votice

    OS

 

žáci do 10 let : Balík, Březina, Pompa

LK Votice

1793 bodů

 

žáci do 8 let : Oplt, Rudolský S., Starosta

LK Votice

598 bodů

 

 

 

 

 

2011

 

 

 

muži : Martin Hámor

TJ Sokol Kostelec na Hané

OS

 

ženy : Gabriela Šudřichová

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

senioři : Jaroslav Suchý

SK Start Praha

OS

 

seniorky : Anna Licehamrová

TJ Sokol Praha Vršovice

OS

 

junioři : Ondřej Meluzín

SKP Vsetín

OS

 

juniorky : Kateřina Končalová

SK Start Praha

    OS

 

kadeti : Daniel Havel

1. LK Plzeň 1935

    OS

 

kadetky : Klára Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žáci : Jan Suchomel

TJ OP Prostějov

OS

 

starší žákyně : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

OS

 

mladší žáci : Štěpán Jedlan

TJ Sokol Praha Vršovice

OS

 

mladší žákyně : Zuzana Škarková

LK Znojmo

OS

 

žáci do 10 let : Tomáš Březina

ŠLK ZŠ Bystřice

656 bodů

 

žákyně do 10 let : Johana Horáčková

LK ARCUS Plzeň

655 bodů

 

žáci do 8 let : David Vrtiška

ŠLK ZŠ Bystřice

 653 bodů

 

žákyně do 8 let : Štádlerová Radka

LK ARCUS Plzeň

602 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Bulíř, Kovář, Vaníček

TJ Dynamo Liberec

OS

 

ženy : Bednářová, Kulhavá, Šudřichová

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

senioři : Horáček, Vlček P., Vlček V.

LK ARCUS Plzeň

OS

 

junioři : Hajduk, Hudec, Kubice

TJ OP Prostějov

OS

 

kadeti : Jaroch, Pospěchová, Žižková

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žáci : Chlachula, Suchomel, Zapletal P.

TJ OP Prostějov

OS

 

mladší žáci : Krejčíř, Merth, Štěpán

SK Rapid Praha

    OS

 

žáci do 10 let : Houska, Němeček, Zifčáková

LK Znojmo

1742 bodů

 

žáci do 8 let : Hodík, Rudolský P., Vrtiška

ŠLK ZŠ Bystřice

1791 bodů

 

 

 

 

 

2012

 

 

 

muži : Vojtěch Novotný

SK Start Praha

OS

 

ženy : Zuzana Páníková

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

senioři : Jaromír Vikukel

1. Královský LK Praha

OS

 

seniorky : Anna Licehamrová

TJ Sokol Praha Vršovice

OS

 

junioři : Jan Zapletal

SK Start Praha

OS

 

juniorky : Klára Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

    OS

 

kadeti : Ondřej Kovář

SKP Vsetín

    OS

 

kadetky : Lucie Šindlerová

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žáci : Martin Jelenecký

ŠLK ZŠ Bystřice

OS

 

starší žákyně : Kristýna Kališová

1. LK Plzeň 1935

OS

 

mladší žáci : Daniel Ptáčník

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

mladší žákyně : Zuzana Škarková

LK Znojmo

OS

 

žáci do 10 let : Tomáš Zbořil

ŠLK ZŠ Bystřice

630 bodů

 

žákyně do 10 let : Štádlerová Radka

LK ARCUS Plzeň

648 bodů

 

žáci do 8 let : Michal Hromádka

TJ Spartak Chrást

 577 bodů

 

žákyně do 8 let : Kristýna Blechová

TJ Šanov

539 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Bartovský, Korbel, Nechutný, Vožech

1. LK Plzeň 1935

OS

 

ženy : Kulhavá, Páníková, Šudřichová

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

senioři : Cehelský, Horáček, Vlček P.

LK ARCUS Plzeň

OS

 

junioři : Dub, Hajduk, Hudec

TJ OP Prostějov

OS

 

kadeti : Beránková, Cimická, Štefka

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žáci : Bílek, Jakubec, Kulhavý, Vach

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

mladší žáci : Dimov, Ebrl, Holický, Vlachovský

1. LK Plzeň 1935

    OS

 

žáci do 10 let : Blechová,  Houska, Lettlová N., Zifčáková

TJ Šanov

1815 bodů

 

žáci do 8 let : Červ, Dvořák, Zeman

ŠLK ZŠ Bystřice

1398 bodů

 

 

 

 

 

2013

 

 

 

muži : Václav Bednář

TJ Start Brno

OS

 

ženy : Eliška Starostová

Individuelní členka ČLS

OS

 

senioři : Josef Stejskal

LK Litvínov

OS

 

seniorky : Anna Licehamrová

TJ Sokol Praha Vršovice

OS

 

junioři : Jan Zapletal

SK Start Praha

OS

 

juniorky : Klára Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

    OS

 

kadeti : David Jaroch

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

kadetky : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

OS

 

starší žáci : Štěpán Jedlan

TJ Sokol Praha Vršovice

OS

 

starší žákyně : Barbora Kramperová

LK Votice

OS

 

mladší žáci : Ondřej Merth

SK RAPID Praha

    OS

 

mladší žákyně : Natálie Kronusová

LK Votice

    OS

 

žáci do 10 let : Tomáš Dvořák

SK RAPID Praha

641 bodů

 

žákyně do 10 let : Nikola Lettlová

TJ Sokol Šanov

683 bodů

 

žáci do 8 let : Jan Krampera

ŠLK ZŠ Bystřice

 616 bodů

 

žákyně do 8 let : Veronika Vrtišková

ŠLK ZŠ Bystřice

606 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Hlahůlek, Hudec, Kovář 

LK Prostějov

OS

 

ženy : Páníková, Šudřichová, Žižková

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

senioři : Cehelský, Horáček, Reichl j.h.

LK ARCUS Plzeň

OS

 

kadeti : Suchomel, Vavrečka, Změlík

LK Prostějov

OS

 

starší žáci : Kališová, Rückauf, Vlachovský

1. LK Plzeň 1935

OS

 

mladší žáci : Němeček, Opálková, Zifčáková

LK Znojmo

    OS

 

žáci do 10 let : Dvořák, Krejčíř, Švestková

SK RAPID Praha

1796 bodů

 

žáci do 8 let : Dvořák, Kramperová, Zeman

ŠLK ZŠ Bystřice

1781 bodů

 

 

 

 

 

2014

 

 

 

muži : Petr Heinrich

LK Votice

OS

 

ženy : Zuzana Páníková

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

senioři : Josef Stejskal

LK Litvínov

OS

 

seniorky : Dana Masárová

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

junioři : Jan Zapletal

SK Start Praha

OS

 

juniorky : Klára Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

kadeti : Chochola Vojtěch

SK Start Praha

OS

 

kadetky : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

OS

 

starší žáci : Ondřej Merth

SK RAPID Praha

    OS

 

starší žákyně : Klára Grapová

TJ Mariánské Hory Ostrava

    OS

 

mladší žáci : Dominik Petr Orel

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

mladší žákyně : Iveta Zifčáková

TJ Sokol Šanov

OS

 

žáci do 10 let : Zdeněk Kužel

LK Votice

628 bodů

 

žákyně do 10 let : Nikola Svobodná

LK Votice

642 bodů

 

žáci do 8 let : Jan Platil

ŠLK ZŠ Bystřice

501 bodů

 

žákyně do 8 let : Veronika Vrtišková

ŠLK ZŠ Bystřice

632 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Pejčoch, Salajka, Sedláček

Patriot Brno

OS

 

ženy : Kulhavá, Páníková, Šudřichová

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

senioři : Cehelský, Horáček, Reichl j.h.

LK ARCUS Plzeň

OS

 

kadeti : Suchomel, Vavrečka, Změlík

LK Prostějov

OS

 

starší žáci : Cibulka, Krejčíř, Merth

SK RAPID Praha

OS

 

mladší žáci : Heřman, Princ, Rous

TJ Spartak Chrást

    OS

 

mladší žákyně : Lettlová N., Opálková, Šebestová

LK Znojmo

    OS

 

starší žáci MIX : Čapoun, Škarková

TJ Sokol Šanov

OS

 

mladší žáci MIX : Pokorný, Lettlová

LK Znojmo

OS

 

žáci do 10 let : Barrera, Svobodná, Štamfrová, Trojášková

LK Votice

1797 bodů

 

 

 

 

 

2015

 

 

 

muži : Petr Heinrich

LK Votice

OS

 

ženy : Eva Spálenková

LK Votice

OS

 

senioři : Milan Hajduk

Lukostřelba Prostějov

OS

 

seniorky : Anna Licehamrová

TJ Sokol Praha Vršovice

OS

 

junioři : Michal Hlahůlek

Lukostřelba Prostějov

OS

 

juniorky : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

    OS

 

kadeti : Chochola Vojtěch

SK Start Praha

    OS

 

kadetky : Petra Morávková

Patriot Brno

OS

 

starší žáci : Dominik Petr Orel

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žákyně : Aneta Venhudová

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

mladší žáci : Bartoloměj Žák

TJ Mariánské Hory Ostrava

OS

 

mladší žákyně : Nikola Lettlová

LK Znojmo

OS

 

žáci do 10 let : Šimon Bárta

ŠLK ZŠ Bystřice

617 bodů

 

žákyně do 10 let : Nikola Svobodná

LK Votice

651 bodů

 

žáci do 8 let : Tadeáš Paleček

LK Znojmo

576 bodů

 

žákyně do 8 let : Nicol Mašková

TJ Sokol Šanov

637 bodů

 

družstva

 

 

 

muži : Bartovský, Kalvas, Vožech

1. LK Plzeň 1935

OS

 

ženy : Kulhavá, Páníková, Šudřichová

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

senioři : Hajduk M., Macenauer, Zapletal Z.

Lukostřelba Prostějov

OS

 

kadeti : Bouda, Jalovcová, P. Smažík ml.

LK ESKA Cheb

OS

 

starší žáci : Orel, Slavík, Vojnar

TJ  Mariánské Hory Ostrava

OS

 

starší žákyně : Charvátová, Rudyjová, Žihlová

TJ Sokol Praha Vršovice

OS

 

mladší žáci : Bilka, Lettlová N., Vaníček

LK Znojmo

    OS

 

mladší žákyně : Machalíková, Moudrá, Novotná

Lukostřelba Prostějov

    OS

 

žáci do 10 let : Homola, Krejčí, Svobodná, Trojášková

LK Votice