Přehled odznaků FITA STAR za výkony v terčové lukostřelbě, dosažené na vybraných
závodech od roku 1957 do roku 2003.
Jméno 1000 1100 1200 1300 1350 1400
Albrecht Jiří 1972            
Alexandr Petr 1981            
Ambrož Jiří 1967 1975          
Ambrožová Pavla 1983            
Ambrožová Romana 1979 1983          
Andres P.   2000          
Andrle Tomáš 1988 1989          
Assmann Jaroslav 1983            
Assmannová Jaroslava 1984 1984          
Babiak Josef 1985            
Bahník Václav   5/1993 8/1993        
Balling Karel 1976            
Bambásek Karel Ing.     1995        
Barna Vasil 1990            
Bárta Vít Ing. 2000 2002          
Bartl Miloslav 1957            
Bartoňová Lucie KL   1998          
Bartošek Jan 1974 1983          
Bartoška Jiří 1979            
Bartovský Jan   2002          
Baxa Milan ( CHE) 1993            
Baxa Milan (LIT) 1988            
Berlínský Pavel Ing. 1990 1995          
Bernreiter M. KL     1998        
Bezděkovský Jan KL   6/1996 8/1996 1997 1998    
Bláha Josef 1976 1984          
Bláhová Jaroslava 1974            
Boleček Jan 2003 CM Vot.            
Borský Miroslav 1971 1976          
Bouda Milan 1979 1982 1984        
Boudová Ludmila 1982            
Böhm Jan 1977            
Böhm Jiří              
Böhm Karel   1991 1996        
Brabenec Vlastimil 1981 1984          
Brada Vladimír 1992 1993 1996        
Bradáč Petr KL   1997 5/1998 8/1998      
Brauner 1993            
Brázda Igor   1983          
Brázda Jan 1973            
Bräutigam Jan 1973            
Brettl Josef 1974 1977 1985        
Bříza Jiří 1957 1968          
Břízová Irena 1957 1968          
Bulíř Martin 1992 5/1993 8/1993 1996      
Cetkovská Eva 1985            
Cibuljak Pavel KL 1997            
Čeljuska Peter   1992          
Čepek Josef MUDr. 5/1993 8/1993          
Čepička Jaroslav 1988 1990 1992        
Čepý Tomáš 1984 1985 1991        
Čepý Zdeněk 1972 1979          
Čepyová Gabriela 1991            
Čermák Filip KL     1997 1998      
Černá Miroslav 2001            
Černý Jaroslav 1985            
Čík Štefan 1980            
Čopljan Jan 1987            
Cupák P. KL     2000        
Dadák Vladimír 1995            
Dadáková Alexandra 1992            
Deptová Božena 1959            
Devera Miloslav 1977 1978          
Dolejší Jitka 1975 1977 1979        
Dreiseidler Alois 1972            
Drozdíková Lenka 2000            
Dřevjaný Jan     2003        
Dřízal Jaroslav 1993            
Dvořák Miloslav 1972            
Dvořák Stanislav 1970 1970          
Dvořák Stanislav ml. 1984            
Eichner Jan 6/2001 8/2001          
Fait Miloš 1965            
Finfrlová Pavla Ing. 1979            
Franc Josef 1974            
Francová Eliška 1979            
Freisleben Jan 1998            
Freisleben Michal 1998            
Frühauf František 1962 1968          
Geherová Daniela 1967 1968          
Garayová Hana 1967            
Gebrt Josef 1976            
Geisler Miloš 1962 1968          
Glombíková Marcela 6/1992 7/1992          
Goll Miroslav Ing. 1988 1990          
Grohmann Bohuslav 1973            
Grohmann Miroslav 2000            
Gunaratna Vidu 1997            
Habásko Jakub KL     2000        
Hadaš František nst. 1957            
Hadaš František st. 1971 1972 1978        
Hadaš František ml. 6/1985 7/1985 1988        
Hadaš František ml. KL     1996 1997 1998    
Hadaš Lukáš 1986 1989          
Hadašová Jitka 1978 1983          
Hadašová Klára 1994            
Hadašová Ludmila 1971 1973 1975        
Hajduk Milan   2002 2003        
Hájek Roman 1996 1997 1998  podepsat v sešitě      
Hájek Vít 1991 1994 2000        
Hák Roman 1978            
Hák Tomáš   1980          
Hámor Jaroslav 1997            
Hámor Martin st. 1976 1979 1980        
Hámor Martin ml. 7/1988 8/1988          
Hanauerová Angelika 1977 1988          
Hanza František 1975 1984          
Harmáček Miloslav 1962            
Havrda Petr Ing. 1985 1989          
Hec Ondřej 2001            
Hegedüs František 1982 1984          
Hegedüsová Dana 1984 1985          
Hededüsová Zdeňka Ing. 1994 1996 1997        
Heinrich Pavel   8/2001 9/2001        
Heinrich Petr Ing. 1998 1999 2001        
Henzl Pavel Ing. 1994 1995          
Herman Igor MUDr. 1977            
Heřman Michal 7/1992 8/1992          
Heřmánek 1992            
Hesterenyi 1992            
Hladil Milan Ing. KL     2001 2002      
Hlava Aleš   5/2002 6/2002        
Hodboď Richard 1965            
Hodač Michal 1981 1986 1987 2002      
Hofman Miroslav 1959 1973          
Holan Karel 1978            
Holub Jaroslav 1959 1973 1973        
Holubová Petra 1978 1981 1984        
Honiš Jiří 2002            
Horáček Zdeněk Ing.   1972 1986        
Horáčková (Borovcová) Barbora Mgr. 6/1987 8/1987 2003 Cena STP        
Horáčková Ivana 1997 1998          
Horáčková Lenka 1998 1999 2002        
Horáčková Veronika 1994 1995          
Horejš René Ing. KL     1996        
Hořice Zdeněk 1985 1990          
Hrádek Petr 1982            
Hrubová Kateřina 1983 1983 1984        
Hurtl Jaroslav 1973            
Husal Tomáš   1981          
Chaloupková Květa 1972            
Chlupáč Vlastimil 1974            
Chytilová Jarmila 1979            
Immer Jaroslav 1976            
Indráková Petra 1992 1994          
Jančík Jakub   1999          
Janečková Jaroslava 1966 1969          
Janoud Tomáš 1998   1999        
Jára Ladislav 1977            
Jaško Petr 1962            
Jelínková Martina 1989 1991          
Jindrová Kristýna KL   6/1997 8/1997        
Jindrová Kristýna 2003 Cena STP            
Jirkovský Karel 1994 1995 1996        
Jírovec Jan KL 1997 8/1998 9/1998        
Juráček Zdeněk 1969            
Jurák Pavel MUDr. 1981* 1981* 1985        
Jurák Pavel MUDr. KL     1996        
Jusko Tomáš 1991 1995          
Justrová Gabriela   1993          
Kacetlová Daniela KL 1997            
Kaiser Rudolf 1986 1988          
Kaličák Petr 1981            
Kališová Pavla Mgr. 1998 1999          
Karlík Karel 1962            
Karola Václav 1975 1975 1979        
Karolová Olga Ing.   1984          
Karolová Olga Ing. KL     1999        
Kastnerová Petra 5/2003 JF Rok. 9/2003 MČR d.          
Kejval Jaroslav 1999            
Kešelák Otto 1983            
Klatovský Jiří   1978          
Klápa Pavel   1994 1999        
Klausová Milena   1972          
Klega Zdeněk 1975            
Kleibl Ladislav 1977            
Klich Jiří st.   1998 1999        
Klich Jiří ml.   2000          
Kníže Ondřej 2001 2003 Cena STP          
Kníže Zdeněk   2000          
Kolovratníková Miloslava 1973            
Kocura Zdeněk Ing. 1986 1986          
Kolek Jiří 1973            
Kopecká Jana KL 1994 1995          
Kopecký Petr KL   1997 1998        
Korbař B. 1991            
Koudelka Petr 1980            
Koutková Jaroslava 1979 1981          
Kovář Jiří KL   1994          
Krajča Petr 1988 1989          
Krajčová Denisa 1984            
Krákora Zdeněk 1993 1994 1997        
Krákorová Alena 1996 9/1997 10/1997        
Králik Ivan Ing. 1984 1984          
Králiková Julia     1997        
Kratochvíla Michal   1985 1988        
Kraus Zdeněk   1970          
Kraváček Daniel 5/1996 7/1996 1998 2001      
Krejza Ondřej 1991 1992          
Kreutzer 1992            
Krmášková (Pitrová) Šárka 1985 1986 1987        
Kroupa Jaroslav 1975            
Kroupa Miroslav 1980            
Krtička Miroslav   2003          
Krušinová Květa 1984 1989          
Kříž Jiří 1983 1984          
Kříž Lubomír 1996            
Křížek Petr 1996 2000          
Kubala Pavel 1976            
Kubín Miroslav Ing. 7/1997 9/1997 2000        
Kubinec Petr 1984 1989          
Kubinec Zdeněk 1965 1974          
Kučera Pavel 1979            
Kugler Tomáš KL     1998 1999      
Kuchař Antonín 1969            
Kuncová Lenka 1998 2002          
Kunovská Míla 1975            
Kupková Drahomíra 1965 1969          
Kupková Eva 1983            
Kuschyrjuk Serhey     1997        
Kůra Augustin 7/1988 8/1988          
Kühn Jiří 1979 1982          
Kužílek Zdeněk 1998            
Kvapilová Jana Mgr. 7/1996 8/1996          
Kynčl Karel Ing. 1986 1991          
Lámoš Stanislav 1980            
Láska Vladimír 1974            
Leden Jiří 2/6/1984 2/6/1984          
Letý Albert Ing. 1996 2000          
Lewandowsky Miroslav KL   1996 1997        
Linek Jakub   2002          
Lipertová Pavla 1982            
Loos Lubomír 1977 1978          
Losos František 1970            
Lukáš Karel 1975 1979          
Lukášová (Schussová) Věra 1970 1975 1981        
Lukeš František 1979            
Lukeš Vladimír 2002 2003          
Luňáček Václav Ing. 1972 1980          
Luňáček Václav Ing. KL   1999 1982        
Macáková Martina 2003 Cena STP            
Macková (Šolcová) Martina 1980 1981 1987        
Mach Tomáš 1993            
Macháček Jiří st. 1965 1968          
Macháček Jiří ml. 1975 1977          
Machková Anna 1973 1974          
Majar Jaroslav 1983 1983 1985        
Majarová Hana 7/8/1999 28/8/1999 2000        
Majarová Magdalena 1982 1984 1986        
Majarová Markéta 6/1985 5/1985 1989        
Majerčík Peter Ing. 1984 1988          
Malan Tomáš 1989            
Malošík J. KL     1998        
Malý Oldřich   2003 JF Rok.          
Marek Luboš 1983            
Maršner Petr 1976 1979          
Masár Ján Ing. 2001            
Masár Jaroslav 5/1998 6/1998 8/1998        
Maxová (Ješetická) Alena 1973 1986          
Melichar Tibor 1977 1977          
Meruňka Jaroslav 1965 1987          
Míček Zdeněk 1976            
Michalčák Pavel 1988            
Mikeska Jakub 2001   2003        
Milmec Alois 1972            
Mimra Milan   1973          
Moczková Soňa 1991 8/1991          
Modráček Vladimír 1987            
Mračková Romana 5/1996 8/1996          
Mrózek Radovan KL     1997        
Muziková Iveta 1992 1994          
Müller Alfred 1962            
Navara Vladimír 1980 1980          
Navrátil Jaroslav 1976 1977          
Nekolný Lukáš KL     1996 1997 1998    
Nekolný Michal KL   1994 1996 1997 1998    
Nepevný Pavel 1988            
Němec Josef   2003          
Němec Milan 1993            
Niklová Gabriela 1987            
Novák Oldřich 1969            
Nováková Květa 1982            
Novotná Jana 1977            
Novotná Radka ( LK Votice ) 5/1992 7/1992          
Novotná Radka (SK Start Praha)   1999          
Novotný Bojan 1970            
Novotný Michal 1/7/1989 14/7/1989 1991        
Novotný Pavel KL   1997 1999        
Novotný Petr 6/1997 9/1997 1998        
Nutil Jaroslav 1971 1974 1985        
Ondráček Vít   1979          
Orlíček Emil 1965            
Orlíček Pavel 1965            
Pagáčik Peter Ing. 1992            
Pachta Roman 6/1994 9/1994          
Páník Rostislav   2002          
Paroulek Petr Ing. 1996            
Páťalová 1983            
Pavlinský Miroslav 1981            
Pekař Jiří 1986            
Palaj P. 1992            
Pelej Daniel 1977            
Pelikánová Pavla   1987 1990        
Penzes David KL   6/1996          
Penzes Petr KL   6/1996 7/1996        
Petráček Vojtěch 1980            
Petrovská Růžena 1978            
Pilař Ernest 1997            
Pírková Hana 1982 1984          
Plocková Markéta KL 1997 1998 2002        
Plocková Tereza KL 1997            
Plundr Denis 1983* 1983*          
Pokorný Tomáš 1989            
Polach Petr 1974            
Popjuková Miroslava 6/1987 8/1987 1989        
Poštová Miroslava 1966            
Prajzler Roman 1976 1981          
Preclík František 1994 1997          
Preclík Jan   2000          
Preclík Jaroslav 1981 1985          
Preclíková Lucie 2001            
Prchal Josef 1991 1992          
Prchal Martin 5/1991 6/1991          
Prchalová Zuzana   6/1992          
Prchlíková Olga 1982            
Proboštová Ema 1959            
Procházka Jan KL     1994 1997      
Procházka Petr 1993 1995          
Procházka Petr KL   1996          
Prokop Pavel Ing. 1973 1974          
Provazník Rudolf 1976            
Přikryl Antonín 1970 1971 1973        
Přikryl Antonín ml. 1988            
Přikryl Vladimír 1988            
Pyrta Jiří 1985            
Rajdl Vlastimil 1975            
Rambousek Oldřich 1976            
Ranc Marek 1984 1984 1988        
Randa Josef   1984          
Rašková Hana 4/2000 8/2000 2002        
Reich Milan 2000            
Roblík Tomáš Ing. KL 1995 1996          
Roblíková Blanka KL 1995 1997          
Robová (Majarová) Magda 1988   1996        
Rottová Lenka 1994            
Routa Václav 1962            
Rovenská Kateřina 1999            
Rožánek Jiří 1966            
Rožánek Vladimír 1967            
Růžička Josef 1970 1972          
Ryšavá Michaela 1995 1995 1997        
Ryška Zdeněk KL   1994 1996        
Řepík Jiří 1980            
Řezníček Jiří 1986            
Říhová Marie 1994 1997          
Salák Milan Mga KL   1996 1997        
Saláková Ilona     1996        
Sedláček František 1959 1974 1980        
Sedlák Petr 1974 1974          
Seidlová Lucie 1988            
Semecká Eva 1992            
Senovičová Vlasta 1980 1985          
Shönová Stanislava 1999            
Schmid Pavel   4/2000 7/2000        
Schuss Marian 1969 1970 1975        
Schussová Helena 1969 1972 1979        
Sieberová Jaroslava 1970 1971          
Skácelová Dana 1983            
Skříčil Radek 1998 1999          
Slavíček Roman 1984            
Slavík Karel 1979 1980          
Slavíková Kateřina 1989            
Slezáková Lenka 1998            
Smažík Pavel 5/1992 7/1992 1993        
Smolná Soňa   1978          
Smolný Bedřich 1965 1968          
Sobota Čestmír 5/1997 9/1997          
Sommer Josef st. 1979            
Sommer Josef ml. 1978            
Somr Jaroslav 1970            
Sovíček Lubomír st. 1996            
Sovíček Lubomír ml. 1994 1997          
Spálenka Bohumil ml. 6/5/2000 13/5/2000          
Spálenková Zuzana 1992            
Spůrová Kateřina 1989            
Starostová Eliška   2002          
Stejskal Josef 1977 1979 1999        
Stejskal Pavel 1992            
Stejskalová Pavla 1975            
Strašilová Monika 1997 1999          
Stříbrský Jiří 6/1994 9/1994          
Suchý Jaroslav 6/1984 8/1984 1985        
Suchá Yvona 1991 1992          
Svěrák Václav 1976            
Svěráková Milada 1976 1978          
Svoboda Ladislav   1999 2002        
Svoboda Martin KL   6/1996 7/1996        
Sýkorová Lucie 4/6/1994 11/6/1994 1995        
Syrovátka Antonín 2001            
Šafránková Eliška 1957 1970          
Šebek Zdeněk KL     1999 2000      
Šefler Václav 1978 1994          
Šimko J. KL     2000        
Šimko M. KL     1998        
Šindelářová Eva 1977            
Šindelka Karel 1982 2000          
Šiškovič Miroslav 1997 1998          
Šobarňa Pavel 1984            
Šonka František 5/1991 8/1991          
Šorm Michal 1991 1992          
Špičák František Ing. 2000 2002          
Štemberková Jana 1960            
Štěpina Radek KL 1994            
Štípek Karel 1985            
Štochl František 1962            
Štrobichová Jitka 1975 1977          
Štumpf Zdeněk 1978            
Švachouček Stanislav. Ing. 1984            
Švec Emil 1973            
Tašková Jindřiška Ing. 1980 1981          
Temelová Jaroslava 1977 1978          
Temelová Marcela 1977 1978          
Termer Jaromír Ing. 1988 1989 1991 2000      
Tesař M. Ing. 1991            
Těžký Josef 1975            
Tolar Jan 1976            
Toman Jan Ing. 1987 1988 1991        
Toman Vladimír Ing. 1973 1999          
Toman Ondřej 4/2000 6/2000          
Tomcová Milena 1971            
Tóth Tomáš 1974 1979 1981        
Trčka Bohumír 1981            
Trčka Jaroslav Ing. 1962            
Trojan Radek 6/2002 8/2002          
Turinská Alena 1994 1996          
Turková Eva 5/1991 8/1991          
Tvrdíková Hana 1978 1979          
Tvrdíková Jitka 1975* 1975*          
Tyburec R. 1988            
Tymkivová Lucie     2003 MČR dor.        
Uchalová Jarmila 1982 1984          
Urbanová Ingrid 1988            
Václavíček Bohuslav 1975 1987          
Vácha Lukáš 4/7/1999 25/7/1999 2002        
Valenta Tomáš 1984 1985 1991        
Vaško Miroslav 1985            
Vejdělek Tomáš 1987            
Velebná Helena 1983            
Verner Dragutin 1976            
Veselý Jiří 1993            
Veselý Oldřich 1962            
Vevera Eduard 1975 1978          
Vidím Vladimír 1972 1979 1986        
Vidím Stanislav 1973 1974 1978        
Vidímová (Padevětová) Zdeňka 1977 1977 1978        
Vich Jindřich   1980          
Vich Otakar Ing. 1977 1977          
Viktor Adam Ing. 1984            
Viktorová Anna     1983        
Viktorová Jitka 1975 1975          
Vincíbrová Martina 6/2000 8/2000          
Vlach František 1976            
Vlček Jan KL            
Vlček Štěpán   2002          
Vlček Zdeněk 1987            
Vokurka Karel I. 1966            
Vokurka Karel II. 1959            
Volf 1991            
Vondráčková 1995            
Voráček Jiří 1971 1984          
Vyoral M. 1996            
Vyplelová Marcela 1988 5/1989 7/1989        
Wankat Daniel 2001            
Weinzettlová Hana 1973            
Weinzettlová Miloslava 1965 1974          
Weiss Emil 1971 1973 1978        
Winter Jiří 1989            
Wünsche Milan Ing. KL     1997 2000      
Wünschová Babeta 2003 MČR dor.            
Zacharda Aleš Ing. KL 6/1997 7/1997 1998        
Zábel Fabián 1971 1973          
Zbytovský Vladislav Ing. KL   1994   1998      
Zedníčková Petra 2000 2003 Cena STP          
Zelená Iveta 2000            
Zelenka Ludvík 1980* 1980*          
Zeman René 1984            
Zierl Dušan 1992            
Zipsová Marie 1975            
Zizlerová Monika Mgr. 1987 1988          
Žák František 1965            
Poznámka.
1/ KL střelci z kladkového luku
2/ odznak přeskočen
3/ * s ohledem na neúplnné záznamy v knize nelze více zjistit
4/ xxxx odznaky nejsou dosud zapsány v oficielním seznamu ČLS
5/ odznaky nebyly dosud vydány, ale v současné době nejsou všechny na ČLS
6/ xxxx odznaky by měly být vráceny
Podle oficielního seznamu ČLS zpracoval : Jaroslav Dřízal