Přehled odznaků FITA TARGET za výkony v sestavě FITA 70.
Jméno 500 550 600 650 675 700
Andreas Milan 2003 MEJ   2004 Rok.        
Andres P.   2000 Sla.          
Bahník Václav     2000 Sla.        
Bárta Vít Ing.   2004 Rok.          
Bartoš Martin KL   2004 Rok.          
Bezděkovský Jan KL       2000 MČR Plz.      
Bouda Milan   2000 MČR Plz.          
Böhm Jiří   2004 Sla.          
Brada Vladimír     2000 Sla.        
Branžovský Jindřich   2004 Rok.          
Brettl Josef     2000 MČR Plz.        
Bulíř Martin     2000 MČR Plz. 2004 ME      
Bulířová Michaela 2000 MČR Plz.            
Čepička Jaroslav   2000 MČR Plz.          
Černá Miroslava 2000 MČR Plz.            
Dřevjaný Jan 2003 MEJ   2004 Rok.        
Fejta Jakub 2004 Rok.            
Hadaš František ml. KL         2000 MČR Plz.    
Hadaš František st. 2000 MČR Plz. 2004 Sla.          
Hajduk Milan   2004 Rok. 2004 Start        
Hájek Vít   2000 MČR Plz.          
Hámor Martin     2004 Rok.        
Hegedüsová Dana 2004 Start            
Hegedüsová Zdeňka Ing.   2000 MČR Plz.          
Heinrich Pavel   2004 Rok.          
Hejzlar Pavel 2004 Rok.            
Heřman Michal   2000 MČR Plz. 2004 Rok.        
Hladil Milan Ing. KL     2004 Start        
Hlava Aleš 2003 MEJ 2004 Rok.          
Hodač Michal     2000 MČR Plz.        
Horáček Zdeněk Ing.   2000 MČR Plz.          
Horáčková Barbora Mgr.   2000 MČR Plz. 2004 Rok.        
Horáčková Lenka 2000 MČR Plz.            
Janda Pavel 2004 Rok.            
Jílek Martin 2004 Sla.            
Jindrová Kristýna KL   2000 MČR Plz.          
Jirkovský Karel 2000 MČR Plz.            
Jurák Pavel MUDr.     2000 MČR Plz.        
Karola Václav   2000 Sla.          
Kastnerová Petra 2004 Rok.            
Karbusický Michal   2004 Start          
Klápa Pavel 2000 MČR Plz. 2004 Rok. 2004 Start        
Klich Jiří ml.   2000 MČR Plz. 2004 Rok.        
Klich Jiří st.   2000 MČR Plz.          
Kníže Ondřej 2003 MEJ            
Košťálek Jiří 2004 Start            
Krákorová Alena   2000 MČR Plz.          
Králiková Julia Mgr.   2000 MČR Plz.          
Kratochvíla Michal     2004 Rok.        
Kraváček Daniel     2000 MČR Plz. 2004 Rok.      
Krmášková Šárka 2004 Rok.            
Krtička Miroslav 2004 Sla.            
Křížek Petr 2000 MČR Plz.            
Kubín Miroslav Ing.   2000 Sla.          
Kugler Tomáš KL       2000 MČR Plz.      
Kulhavá Miroslava 2004 Rok.            
Kuncová Lenka 2004 Start            
Kvapilová Jana Mgr. 2000 MČR Plz.            
Letý Albert Ing. 7/2000 Sla. 8/2000 MČR Plz.          
Macková Martina 2000 MČR Plz.            
Majarová Hana 2000 MČR Plz. 2004 Rok.          
Malý Oldřich 2004 Rok. 2004 Start          
Marková Markéta   2000 MČR Plz.          
Masár Jaroslav 2000 MČR Plz.            
Miča Miroslav 2004 Sla.            
Mikeska Jakub 2003 MEJ   2004 Start        
Neckářová Soňa 2004 Rok.            
Nekolný Lukáš KL       2000 MČR Plz.      
Nekolný Michal KL         2000 MČR Plz.    
Němec Josef   2004 Sla.          
Novotný Michal     2000 MČR Plz.        
Páník Rostislav 2003 MEJ 2004 Rok.          
Papež   2004 Rok.          
Pelikánová Pavla 2000 MČR Plz.            
Plocková Markéta KL 2000 MČR Plz.            
Polášek Svatopluk   2004 Sla.          
Preclík František 2000 Sla. 2004 Sla.          
Preclík Jan   2000 Sla. 2004 Sla.        
Preclík Jaroslav   2000 MČR Plz.          
Procházka Jan KL         2000 MČR Plz.    
Průša František 2004 Start            
Rašková Hana   2004 Rok.          
Robová Magda   2004 Rok.          
Ryška Zdeněk KL     2000 MČR Plz.        
Salák Milan Mga KL     2000 MČR Plz.        
Sedlák Petr   2000 MČR Plz.          
Schmid Pavel     2000 Sla.        
Slezáková Lenka 2004 Start            
Smažík Pavel   2000 MČR Plz.          
Spálenka Bohumil ml.   2000 MČR Plz.          
Spálenková Eva   2004 Rok.          
Starostová Eliška 2003 MEJ            
Stříbrský Jiří 2000 MČR Plz.     2004 Rok.      
Svoboda Ladislav   2000 Sla.          
Šebek Zdeněk KL       2000 Sla.      
Šindelka Karel s. 2000 MČR Plz.            
Špičák František Ing. 2000 MČR Plz.            
Termer Jaromír Ing.       2000 MČR Plz.      
Toman Jan Ing. 2000 MČR Plz.            
Toman Vladimír Ing.   2000 MČR Plz.          
Vácha Lukáš   2000 MČR Plz.          
Vichová Jitka 2004 Sla.            
Vincíbrová 2004 Rok.            
Vlček Jan KL       2000 MČR Plz.      
Vlček Štěpán 2004 Start            
Weiss Emil   2000 MČR Plz.          
Wünsche Milan Ing. KL     2000 MČR Plz.        
Wünschová Babeta 2004 Sla.          
Poznámka.
1/ xxxx vydáno
2/ xxxx zapsáno a nevydáno
3/ xxxx odznaky nejsou zapsané v knize
4/ xxxx nevím, kde jsou bodovačky, uvádím to podle výsl. listin
5/ odznaky byly přeskočeny
Podle oficielního seznamu ČLS zpracoval : Jaroslav Dřízal