Vítězové závodů  Mistrovství republiky dospělých, dorostu a žáků

 

a Přeborů dorostu, žáků a žáků do 10 let v halové lukostřelbě

 

- reflexní luk

 

 

 

1991

 

muži : Jaroslav Suchý

TJ Start Praha

1130 bodů

 

ženy : Pavla Pelikánová s. 

LC Škoda Plzeň 

1092 bodů

 

 

 

 

 

1992

 

 

 

muži ČSFR : Michal Hodač

TJ Škoda Rokycany

1127 bodů

 

ženy ČSFR : Jitka Vichová

TJ Start Praha 

1061 bodů

 

dorostenci ČSFR : Karel Böhm

TJ OP Prostějov

1085 bodů

 

dorostenky ČSFR : Veronika Pagáčiková 

TJ Liptovský Mikuláš

1037 bodů

 

 

 

 

 

muži ČR : Michal Hodač

TJ Škoda Rokycany

1123 bodů

 

ženy ČR : Šárka Krmášková

LC Škoda Plzeň

1068 bodů

 

dorostenci ČR : Michal Novotný

LK Votice

1103 bodů

 

dorostenky ČR : Zuzana Prchalová

TJ Start Praha 

1039 bodů

 

žáci ČR :  Petr Heinrich

LK Votice

  484 bodů

 

žákyně ČR : Miroslava Kubálková

LK Votice

208 bodů

 

družstva

 

 

 

muži ČSFR : Valenta, Hámor s., Sedláček

TJ OP Prostějov

3235 bodů

 

dorostenci ČSFR : M.Novotný, M.Heřmánek, R.Novotná

LK Votice

3040 bodů

 

muži ČR : Krejza, M.Prchal, L.Hadaš

TJ Start Praha

3228 bodů

 

 

 

 

 

1993

 

 

 

muži : Martin Hámor

LK DAKO Prostějov

1123 bodů

 

ženy : Martina Macková 

SK Start Praha

1085 bodů

 

dorostenci : Václav Bahník 

TJ Dynamo Liberec

1085 bodů

 

dorostenky : Radka Novotná

LK Votice

983 bodů

 

žáci : Roman Hájek

LK Votice

442 bodů

 

žákyně : Alena Dřízalová

SK Start Praha 

372 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Hámor, Majár, Valenta

LK DAKO Prostějov

3287 bodů

 

dorostenci : Šorm, Jusko, Z.Krákora

SK Slavia Praha

3051 bodů

 

žáci : R.Hájek, Špáta, Peterka

LK Votice

1029 bodů

 

 

 

 

 

1994

 

 

 

muži : Michal Hodač

TJ Škoda Rokycany

HOS

 

ženy : Martina Macková

SK Start Praha

HOS

 

dorostenci : Roman Pachta 

LK DAKO Prostějov

HOS

 

dorostenky : Veronika Horáčková

LC Škoda Plzeň

HOS

 

žáci : Jan Vrba

SK Rapid Praha

970 bodů

 

žákyně : Michaela Šimandlová

LC Škoda Plzeň

981 bodů

 

družstva 

 

 

muži : Weiss, Bulíř, Brautigam

TJ Dynamo Liberec

3241 bodů

 

dorostenci : P. Procházka, T. Procházka, Brada

TJ Sokol Praha Vršovice

2807 bodů

 

žáci : Gunaratna, Smejkal, Mach

TJ Kovofiniš Ledeč n/S

2643 bodů

 

 

 

 

 

1995

 

 

 

muži : Michal Hodač

TJ Škoda Rokycany

HOS

 

ženy : Julia Kmetjuk

FANDA Hegedüs s.l.s.

HOS

 

dorostenci : Lubomír Sovíček

LK DAKO Prostějov

HOS

 

dorostenky : Veronika Horáčková 

LC Škoda Plzeň

HOS

 

žáci : Jan Vrba

SK Rapid Praha

460 bod

 

družstva 

 

 

 

muži : Termer, Čepek, O.Vich   

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

ženy : Kmetjuk, Z.Hegedüsová, Borovcová 

FANDA Hegedüs s.l.s.

HOS

 

družstva dorostenci : P. Procházka, Brada, Kubín 

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

družstva žáci : Vrba, Pav. Gaudková, P. Novotný

Praha

1314 bodů

 

 

 

 

 

1996

 

 

 

muži : Jaromír Termer

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

ženy : Zdeňka Hegedüsová 

FANDA Hegedüs s.l.s.

HOS

 

dorostenci : Daniel Kraváček

LK DAKO Prostějov

HOS

 

dorostenky : Veronika Horáčková

LK INGO Plzeň

HOS

 

žáci : Roman Hájek

LK Votice

540 bodů

 

žákyně : Kateřina Vidímová

SK Start Praha

  444 bodů

 

družstva 

 

 

 

muži : Hodač, J.Toman, Bouda

SK Rokycany

HOS

 

ženy : Macková, Maxová, Suchá

SK Start Praha

HOS

 

dorostenci : Kraváček, J. Freisleben, M. Freisleben 

LK DAKO Prostějov

1506 bodů

 

 

 

 

 

1997

 

 

 

muži : Martin Bulíř

TJ Dynamo Liberec

HOS

 

ženy : Martina Macková

SK Start Praha

HOS

 

dorostenci : Roman Hájek

LK Votice

HOS

 

dorostenky : Alena Krákorová 

SK Slavia Praha

HOS

 

žáci : Jan Preclík

SK Slavia Praha

HOS

 

družstva 

 

 

 

muži : Brázda, Böhm, Valenta

TJ OP Prostějov

HOS

 

ženy : Macková, Maxová, Suchá            

SK Start Praha

HOS

 

 

 

 

 

1998

 

 

 

muži : Jaromír Termer 

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

ženy : Zdeňka Hegedüsová         

LK CHZ Litvínov

HOS

 

dorostenci : Petr Novotný

1. KLK Karlštejn

HOS

 

dorostenky : Alena Krákorová 

SK Slavia Praha

HOS

 

žáci : Jan Vališ

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

žákyně : Lenka Horáčková

LK INGO PLzeň

HOS

 

družstva 

 

 

 

muži : Hodač, Z.Krákora, Jar.Preclík

SK Slavia Praha

HOS

 

ženy : Králiková, Glombíková, D. Hegedüsová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

dorostenci : Schmid, O.Toman, Síbrt 

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

žáci : L.Horáčková, Trnka, Sekmiler

LK INGO Plzeň

1472 bodů

 

 

 

 

 

1999

 

 

 

muži : Martin Bulíř 

TJ Dynamo Liberec

HOS

 

ženy : Alena Krákorová

SK Slavia Praha

HOS

 

junioři : Pavel Tupý

1.KLK Karlštejn

HOS

 

juniorky : Radka Novotná

SK Start Praha

HOS

 

kadeti : Ondřej Toman  

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

žáci st.: Ivo Soukup 

TJ Start Brno

HOS

 

žákyně st.: Lenka Horáčková

LK INGO Plzeň  

HOS

 

žáci ml.: Jan Dřevjaný 

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně ml.: Babeta Wünschová 

SK Start Praha

HOS

 

družstva 

 

 

 

muži : Hodač, Z.Krákora, L.Svoboda

SK Slavia Praha

HOS

 

ženy : Robová, Kališová, Slezáková

TJ OP Prostějov

HOS

 

junioři : Schmid, O.Toman, Síbrt      

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

žáci st.: Bidlo, V. Brejcha, J. Chmelka j.

SK Start Praha

HOS

 

žákyně st.: K. Halamková, L. Palmová, Wünschová

SK Start Praha

HOS

 

 

 

 

 

2000

 

 

 

muži : Jaroslav Čepička

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

ženy : Monika Strašilová

TJ Dynamo Liberec

HOS

 

junioři : Bohumil Spálenka j.

LK Votice

HOS

 

juniorky :  Iveta Zelená

LK INGO Plzeň

HOS

 

kadeti : Jan Hladil

SK Start Praha

HOS

 

žáci st. : Lukáš Pospíšil

LK Votice

HOS

 

žákyně st. : Petra Zedníčková

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

žáci ml. : Milan Andreas

LK Votice

HOS

 

žákyně ml.: Eva Spálenková

LK Votice

HOS

 

družstva 

 

 

 

muži : Termer, O.Toman, Schmid, Kubín

TJ Sokol Praha Vršovice 

HOS

 

ženy : Robová, M.Majarová, H.Majarová, Marková

TJ OP Prostějov

HOS

 

junioři : Preclíková, Jan Preclík, Wankat,

SK Slavia Praha

HOS

 

kadeti : L. Horáčková, Kníže, Zelená

LK INGO Plzeň

HOS

 

žáci st. : Hlava, Přichystal, Rašková,

TJ OP Prostějov

HOS

 

žákyně st.: K. Halamková, Wünschová, L. Palmová 

SK Start Praha

HOS

 

žáci ml. : Andreas, Rosol, E. Spálenková,

LK Votice

HOS

 

 

 

 

 

2001

 

 

 

muži : Jaromír Termer

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

ženy : Hana Rašková

TJ OP Prostějov

HOS

 

junioři : Pavel Schmid

TJ Sokol Praha Vršovice 

HOS

 

juniorky : Lenka Horáčková

LK ARCUS Plzeň 

HOS

 

kadeti : Jan Šípek 

1.LK Plzeň 1935 

HOS

 

žáci st.: Jan Dřevjaný

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně st.: Petra Zedníčková    

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

žáci ml.: Tomáš Kuna

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně ml.: Eva Spálenková

LK Votice

HOS

 

družstva 

 

 

 

muži : Čepička, T.Čepý, Hámor

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

ženy : H.Majarová, Marková, Rašková, Robová

TJ OP Prostějov

HOS

 

jun.: R. Hájek, Peterka, Spálenka j., B. Spálenková

LK Votice

HOS

 

kadeti : Rašková, Syrovátka, Trojan

TJ OP Prostějov

HOS

 

žáci st. : Havelka, Hlava, Kočibová

TJ OP Prostějov

HOS

 

 

 

 

 

2002

 

 

 

muži : Michal Hodač

LK Rokycany

HOS

 

ženy : Magda Robová 

TJ OP Prostějov

HOS

 

junioři : Jan Preclík

SK Slavia Praha

HOS

 

juniorky : Lenka Horáčková

LK ARCUS Plzeň 

HOS

 

kadeti : Jiří Böhm

1.Královský LK

HOS

 

kadetky : Hana Rašková

TJ OP Prostějov

HOS

 

žáci st.: Milan Andreas 

LK Votice

HOS

 

žákyně st.: Lucie Kočibová    

TJ OP Prostějov

HOS

 

žáci ml.: Michal Novák

TJ OP Prostějov

HOS

 

žákyně ml.: Alžběta Pečivová

SKP Vsetín

HOS

 

družstva 

 

 

 

muži : Hodač, Trhlík, Janda

LK Rokycany

HOS

 

junioři : Pánik, Dřevjaný, Mikeska, Lyčka

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadeti : Rašková, Hlava, Trojan, Přichystal

TJ OP Prostějov

HOS

 

žáci st.: Kastnerová, Pospíšil, Černohorský, Činoch

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

 

 

 

 

2003

 

 

 

muži : Michal Hodač

LK Rokycany

HOS

 

ženy : Barbora Horáčková 

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

senioři : Augustin Kůra

TJ Start Brno

HOS

 

junioři : Jakub Mikeska

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

juniorky : Hana Rašková

TJ OP Prostějov

HOS

 

kadeti : Milan Andreas

LK Votice

HOS

 

kadetky : Petra Zedníčková

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

žáci st.: Tomáš Kuna

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně st.: Eva Spálenková

LK Votice

HOS

 

žáci ml.: Tomáš Polách

SKP Vsetín

HOS

 

žákyně ml.: Alžběta Pečivová

SKP Vsetín

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Kraváček, Hajduk, Hlava, Trojan

TJ OP Prostějov

HOS

 

ženy : Robová, Rašková, H.Majarová

TJ OP Prostějov

HOS

 

junioři : Rašková, Hlava, Trojan, Kosková     

TJ OP Prostějov

HOS

 

kadeti : Holeček, Konrád, Jílek

SK Slavia Praha

HOS

 

žáci st.: Tymkivová, Průha, Vožech, Štědroňský

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žáci ml.: Krihová, Grošaft, Šafarčík

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

 

 

 

 

2004

 

 

 

muži : Jan Dřevjaný

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

ženy : Martina Macková

SK Start Praha

HOS

 

senioři : Josef Stejskal

LK Rokycany

HOS

 

junioři : Jan Dřevjaný

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

juniorky : Hana Rašková

TJ OP Prostějov

HOS

 

kadeti : Milan Andreas

LK Votice

HOS

 

kadetky : Petra Kastnerová

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

žáci st.: Jan Vožech

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žákyně st.: Zuzana Páníková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci ml.: Ondřej Grošaft

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně ml.: Hana Nedělníková

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : M. Novotný, Andreas, Klápa, Pav. Heinrich

LK Votice

HOS

 

ženy : Z. Hegedüsová, Zedníčková, Kastnerová, M. Slezáková

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

junioři : Dřevjaný, Páník, Kuna     

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

juniorky : Wünschová, Zahradníková, Bělařová

SK Start Praha

HOS

 

kadeti : Vožech, Vožechová,

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žáci st.: Kuna, Šafarčík, Kaboň, Řehánek

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně st.: T. Kobzová, Koťátková, Byrouti 

LK CERE

HOS

 

žáci ml.: Nedělníková, Běhal, Zwesperová 

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

 

 

 

 

2005

 

 

 

muži : Jaromír Termer

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

ženy : Barbora Horáčková

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

senioři : Josef Brettl

LK Rokycany

HOS

 

seniorky : Magdalena Majarová

TJ OP Prostějov

HOS

 

junioři : Milan Andreas

LK Votice

HOS

 

juniorky : Petra Zedníčková

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

kadeti : Ondřej Grošaft

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadetky : Lucie Tymkivová

SK Start Praha

HOS

 

žáci st.: Matěj Vašíček

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně st.: Alžběta Pečivová

SKP Vsetín

HOS

 

žáci ml.: Dominik Jendele

ŠLK Bystřice

HOS

 

žákyně ml.: Klára Nechutná

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žáci do 10 let : Aleš Král

LK Votice

541 b.

 

žákyně do 10 let : Hana Pětníková

LK Votice

550 b.

 

družstva

 

 

 

muži : M. Novotný, Andreas, Klápa, Petr Heinrich

LK Votice

HOS

 

ženy : Tymkivová, Buršová, Jindrová

SK Start Praha

HOS

 

senioři : Mladějovský, Masár, Boleček

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

junioři : Dřevjaný, Šudřichová, Kuna, Judásek     

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadeti : Vožech, Reichl ml., Průha

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žáci st.: Meluzín, B. Pečivová, A. Pečivová

SKP Vsetín B

HOS

 

žákyně st.: Vančurová, Štěpánková, Karešová, Bartůšková

ŠLK Bystřice

HOS

 

žáci ml.: Vrážel, Ingr, Zvěřina, Kovář

SKP Vsetín

HOS

 

žáci do 10 let : Král, Pětníková, Hejzlarová, Hochmanová

LK Votice

1542 b.

 

 

 

 

 

2006

 

 

 

muži : Daniel Kraváček

TJ OP Prostějov

HOS

 

ženy : Valášková Marie

TJ OP Prostějov

HOS

 

senioři : Josef Brettl

LK Rokycany

HOS

 

seniorky : Magdalena Majarová

TJ OP Prostějov

HOS

 

junioři : Milan Andreas

LK Votice

HOS

 

juniorky : Gabriela Šudřichová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadeti : Lukáš Kaboň

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadetky : Adéla Živná

1. Královský LK

HOS

 

žáci st.: Michal Keicher

SK Start Praha

HOS

 

žákyně st.: Beáta Pečivová

SKP Vsetín

HOS

 

žáci ml.: Lukáš Zamrzla

SK Start Praha

HOS

 

žákyně ml.: Eliška Pešková

LK Votice

HOS

 

žáci do 10 let st.: Tomáš Jindřich

TJ Mariánské Hory Ostrava

549 bodů

 

žákyně do 10 let st.: Linda Coganová

TJ Spartak Chrást

556 bodů

 

žáci do 10 let ml.: Vojtěch Hošek

ŠLK ZŠ Bystřice

354 bodů

 

žákyně do 10 let ml.: Zuzana Košťálová

LK CHP Litvínov

    502 bodů

 

družstva :

 

 

 

muži : Brettl, Hodač, Toman

LK Rokycany

HOS

 

źeny : Masárová, Páníková, Podgrabinská, Šudřichová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

senioři : Boleček, Masár, Mladějovský

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

junioři : Andreas, Mikulášková, E. Spálenková, Zimrman

LK Votice

HOS

 

kadeti : Hanko, Kaboň, Kallay, Kuna

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci st.: Čížek, Grošaft, Linzster, Svoboda

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně st.: Bartůšková, Karešová, Štěpánková, Vančurová

ŠLK ZŠ Bystřice

HOS

 

žáci ml.: Král, Pešková, Pětníková

LK Votice

HOS

 

žáci do 10 let : Hochmanová, Peček, Pětníková

LK Votice

1545 bodů

 

 

 

 

 

2007

 

 

 

muži : Jaromír Termer

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

ženy : Gabriela Šudřichová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

senioři : Martin Hámor s.

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

seniorky : Magdalena Majarová

TJ OP Prostějov

HOS

 

junioři : Jan Vožech

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

juniorky : Lucie Tymkivová

SK Start Praha

HOS

 

kadeti : František Hajduk

TJ OP Prostějov

HOS

 

kadetky : Lucie Zwesperová

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

žáci st.: Sebastian Linszter

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně st.: Kateřina Bartůšková

ŠLK ZŠ Bystřice

HOS

 

žáci ml.: Aleš Král

LK Votice

HOS

 

žákyně ml.: Michaela Bogyiová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci do 10 let st.: Vojtěch Krupka

LK Votice

550 bodů

 

žákyně do 10 let st.: Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

552 bodů

 

žáci do 10 let ml.: Dominik Karas

SK Start Praha

469 bodů

 

družstva :

 

 

 

muži : Karola, Jan Preclík, Svoboda, Tóth

SK Slavia Praha

HOS

 

źeny : Bednářová, Čížková, Páníková, Šudřichová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

senioři : Hámor s., M. Slezáková, Špičák 

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

junioři : Keicher, Macek, V. Novotný, Spálenský

SK Start Praha

HOS

 

juniorky : Hlaváčková, Končalová, Tymkivová

SK Start Praha

HOS

 

kadeti : Činoch, Ryba, Šťastný

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

žáci st.: Čížek, Jak. Dřevjaný, Linzster, Šenekl

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně st.: Bogyiová, Krihová, Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci ml.: Král, Pešek, Pětníková, Šraga

LK Votice

HOS

 

žáci do 10 let : Krupka, Nymburský, Pešek

LK Votice

1503 bodů

 

 

 

 

 

2008

 

 

 

muži : Rostislav Páník

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

ženy : Zuzana Páníková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

senioři : Ján Masár

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

seniorky : Magdalena Majarová

TJ OP Prostějov

HOS

 

junioři : Lukáš Kaboň

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

juniorky : Zuzana Čížková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadeti : Michal Keicher

SK Start Praha

HOS

 

kadetky : Monika Vančurová

ŠLK ZŠ Bystřice

HOS

 

žáci st.: Vojtěch Dub

TJ OP Prostějov

HOS

 

žákyně st.: Klára Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci ml.: Ondřej Škvor

ŠLK ZŠ Bystřice

HOS

 

žákyně ml.: Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

žáci do 10 let : Kryštof Hák

SK Slavia Praha

571 bodů

 

žákyně do 10 let : Štěpánka Hrzánová

SK Slavia Praha

507 bodů

 

žáci do 8 let : Šimon Jonáš

TJ Spartak Chrást

498 bodů

 

žákyně do 8 let : Michaela Podroužková

ŠLK ZŠ Bystřice

487 bodů

 

družstva :

 

 

 

muži : Kaboň, Linzstér, Mikeska, Páník

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

źeny : Bednářová, Čížková, Páníková, Šudřichová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

senioři : Masár, Masárová, Sidková 

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

junioři : Dobřanský, Hanko, Kaboň, Mechel

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

juniorky : Čížková, Krichová, Páníková, Váňová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadeti : Čížek, Grošaft, Linzstér, Svoboda

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadetky : Barůšková, Karešová, Vančurová

ŠLK ZŠ Bystřice

HOS

 

žáci st.: Soukup, Trojánek, Vančurová, Vojtek

ŠLK ZŠ Bystřice

HOS

 

žákyně st.: Bogyiová, Čechová, Pospěchová, Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci ml.: Harok, Jindřich, Kolařík, Li

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci do 10 let : Hošek, Jelenecký, Podroužková, Pompa

ŠLK ZŠ Bystřice

1503 bodů

 

 

 

 

 

2009

 

 

 

muži : František Hajduk

TJ OP Prostějov

HOS

 

ženy : Barbora Horáčková

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

senioři : Roman Hák

SK Slavia Praha Lukostřelba

HOS

 

seniorky : Marta Sidková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

junioři : Filip Pertlík

ŠLK ZŠ Bystřice

HOS

 

juniorky : Eliška Koťátková

LK CERE

HOS

 

kadeti : Vojtěch Dub

TJ OP Prostějov

HOS

 

kadetky : Klára Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci st.: Ondřej Kovář

SKP Vsetín

HOS

 

žákyně st.: Michaela Bogyiová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci ml.: Karel Neuwirth

LK Jevišovka

HOS

 

žákyně ml.: Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

žáci do 10 let : Dominik Karas

SK Start Praha

527 bodů

 

žákyně do 10 let : Veronika Hampeštová

ŠLK ZŠ Bystřice

535 bodů

 

žáci do 8 let : Matyáš Starosta

LK Votice

    471 bodů

 

družstva :

 

 

 

muži : Böhm, Hámor s., Kratochvíla, Zlámal

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

źeny : Páníková, Sidková, Šudřichová, Váňová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

senioři : R. Hák, Korbelová, Jar. Preclík, Svoboda 

SK Slavia Praha Lukostřelba

HOS

 

junioři : Jaček, V. Novotný, Keicher

SK Start Praha

HOS

 

juniorky : Baričičová, Harčariková, Longová

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

kadeti : M. Fejta, Majdánek, Zamrzla, Zapletal

SK Start Praha

HOS

 

žáci st.: Bogyiová, Jindřich, Machýček, Šidíková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci ml.: K. Hák, Katz, Kučera

SK Slavia Praha Lukostřelba

HOS

 

žáci do 10 let : Bylaniuk, Chochola, Dom. Karas, Procházková 

SK Start Praha

1526 bodů

 

 

 

 

 

2010

 

 

 

muži : Filip Pertlík

LK Votice

HOS

 

ženy : Alena Krákorová

SK Slavia Praha Lukostřelba

HOS

 

senioři : Roman Hák

SK Slavia Praha Lukostřelba

HOS

 

seniorky : Dana Masárová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

junioři : Filip Pertlík

LK Votice

HOS

 

juniorky : Kateřina Matysová

SK Slavia Praha Lukostřelba

HOS

 

kadeti : Miroslav Hudec

TJ OP Prostějov

HOS

 

kadetky : Klára Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci st.: David Jarocha

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně st.: Veronika Žáčková

LK CERE

HOS

 

žáci ml.: Kryštof Hák

SK Slavia Praha Lukostřelba

HOS

 

žákyně ml.: Anna Procházková

SK Start Praha

HOS

 

žáci do 10 let : Zdeněk Balík

ŠLK ZŠ Bystřice

532 bodů

 

žákyně do 10 let : Zuzana Škarková

LK Znojmo

538 bodů

 

žáci do 8 let : Stanislav Rudolský

ŠLK ZŠ Bystřice

508 bodů

 

žákyně do 8 let : Michaela Hampeštová

ŠLK ZŠ Bystřice

470 bodů

 

družstva :

 

 

 

muži : Dočkalová, J. Fejta, Hašek, Vaněk 

SK Start Praha

HOS

 

źeny : Bednářová, Jarochová, Páníková, Šudřichová, 

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

senioři : R. Hák, Háková, Korbelová, Svoboda 

SK Slavia Praha Lukostřelba

HOS

 

junioři : Brabenec, Kepka, Nováková, Weiner 

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

juniorky : Páníková, Váňová, Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadeti : Dub, Hudec, Musil, Studená

TJ OP Prostějov

HOS

 

žáci st.: Dusík, Matochová, Neuwirth, Šobová

LK Znojmo

HOS

 

žákyně st.: Havlíčková, Horáčková, Košťálová,Pokorná

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

žáci ml.: Balík, Březinová, Jelenecký, Podroužková

ŠLK ZŠ Bystřice

HOS

 

žáci do 10 let : Balík, Březina, Pompa, Pytlík

ŠLK ZŠ Bystřice

1580 bodů

 

žáci do 8 let : Hampeštová, Hodík, Rudolský

ŠLK ZŠ Bystřice

1412 bodů

 

 

 

 

 

2011

 

 

 

muži : Filip Pertlík

LK Votice

HOS

 

ženy : Klára Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

senioři : Pavel Vlček

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

seniorky : Dana Masárová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

junioři : Vojtěch Novotný

SK Start Praha

HOS

 

juniorky : Eliška Koťátková

LK CERE

HOS

 

kadeti : Jan Zapletal

SK Start Praha

HOS

 

kadetky : Klára Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci st.: Jan Burian

TJ Spartak Chrást

HOS

 

žákyně st.: Eliška Beránková

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žáci ml.: Vojtěch Chochola

SK Start Praha

HOS

 

žákyně ml.: Zuzana Škarková

LK Znojmo

HOS

 

žáci do 10 let : Tomáš Březina

ŠLK ZŠ Bystřice

555 bodů

 

žákyně do 10 let : Johana Horáčková

LK ARCUS Plzeň

538 bodů

 

žáci do 8 let : David Vrtiška

ŠLK ZŠ Bystřice

460 bodů

 

žákyně do 8 let : Adéla Míšková

SK Start Praha

475 bodů

 

družstva :

 

 

 

muži : Nechutný, Šustr, Štefka, Vožech 

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

źeny : Bednářová, Jarochová, Kulhavá 

TJ Mariánské Hory Ostrava 1

HOS

 

junioři : Hajduk, Hlahůlek, Hudec, Laciga  j.h.  

TJ OP Prostějov

HOS

 

juniorky : Bogyiová, Pospěchová, Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadeti : Li, Machýček, Šindlerová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci st.: Beránková, Buňata, Halouska

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žákyně st.: Havlíčková, Horáčková, Košťálová j.h.

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

žáci ml.: Jakubec j.h., Ptáčník, Vach

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci do 10 let : Homola, Opplt, Starosta, Trachta

LK Votice

1574 bodů

 

žáci do 8 let : Hodík, Novotná E., Rudolský P.

ŠLK ZŠ Bystřice

1412 bodů

 

 

 

 

 

2012

 

 

 

muži : Martin Hámor  j.

TJ Sokol Kostelec na Hané

HOS

 

ženy : Lucie Nutilová

SK Slavia Praha Lukostřelba

HOS

 

senioři : Zdeněk Horáček

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

seniorky : Anna Licehamrová

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

junioři : David Hanák

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

juniorky : Mikki Pospěchová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadeti : Michal Hlahůlek

TJ OP Prostějov

HOS

 

kadetky : Eliška Beránková

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žáci st.: Jan Kulhavý

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně st.: Zuzana Košťálová

LK Litvínov

HOS

 

žáci ml.: Jan Vlachovský

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žákyně ml.: Johana Horáčková

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

žáci do 10 let : Tomáš Zbořil

ŠLK ZŠ Bystřice

557 bodů

 

žákyně do 10 let : Iveta Zifčáková

TJ Sokol Šanov

566 bodů

 

žáci do 8 let : Daniel Srb

ŠLK ZŠ Bystřice

335 bodů

 

žákyně do 8 let : Kristýna Blechová

TJ Sokol Šanov

412 bodů

 

družstva :

 

 

 

muži : Kotík, M. Novotný, Pajl, Pertlík

LK Votice

HOS

 

źeny : Bednářová, Kulhavá, Páníková, Šudřichová 

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

senioři : Svoboda j.h., Šusta, Tšpon

TJ Start Brno

HOS

 

junioři : Hrachová, Jaček, V. Novotný, J. Zapletal

SK Start Praha

HOS

 

juniorky : Beránková, Nádeníková, Šmolíková 

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

kadeti : Chlachula, Suchomel, Vavřečka, P. Zapletal

TJ OP Prostějov

HOS

 

žáci st.: Jedlan, Kovář, Stejskalová

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

žákyně st.: Bárová, Březinová, Kramperová

ŠLK ZŠ Bystřice

HOS

 

žáci ml.: Čapoun, Raab, Volf j.h.

LK Znojmo

HOS

 

žáci do 10 let : Houska, Lettlová j.h., Zifčáková

TJ Sokol Šanov

1574 bodů

 

 

 

 

 

2013

 

 

 

muži : Tadeáš Kalvas

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

ženy : Gabriela Šudřichová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

senioři : Milan Hajduk

Lukostřelba Prostějov

HOS

 

junioři : Vojtěch Dub

Lukostřelba Prostějov

HOS

 

juniorky : Klára Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadeti : David Jaroch

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadetky : Barbora Kramperová

LK Votice

HOS

 

žáci st.: Štěpán Jedlan

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

žákyně st.: Barbora Kramperová

LK Votice

HOS

 

žáci ml.: Ondřej Merth

SK Rapid Praha

HOS

 

žákyně ml.: Iveta Zifčáková

TJ Sokol Šanov

HOS

 

žáci do 10 let : Tomáš Heřman

TJ Spartak Chrást

536 bodů

 

žákyně do 10 let :Radka Štádlerová

LK ARCUS Plzeň

567 bodů

 

žáci do 8 let : Martin Dvořák

ŠLK ZŠ Bystřice

502 bodů

 

žákyně do 8 let : Veronika Vrtišková

ŠLK ZŠ Bystřice

435 bodů

 

družstva :

 

 

 

muži : Hlahůlek, Hudec, Kovář

Lukostřelba Prostějov

HOS

 

źeny : Bednářová, Kulhavá, Šudřichová 

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

senioři :Hajduk M., Macenauer, Zapletal

Lukostřelba Prostějov

HOS

 

junioři : Dub, Hudec, Hlahůlek

Lukostřelba Prostějov

HOS

 

juniorky : Beránková, Cimická, Kališová 

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

kadeti : Harok, Jaroch, Šindlerová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci st.: Čapoun, Raab, Škarková

LK Znojmo

HOS

 

žáci ml.: Lettlová, Němeček, Opálková 

LK Znojmo

HOS

 

žáci do 10 let : Berenda, Rudolský, Vrtiška

ŠLK ZŠ Bystřice

1484 bodů

 

žáci do 8 let : Dvořák, Vyhnal, Zeman

ŠLK ZŠ Bystřice

1205 bodů

 

 

 

 

 

2014

 

 

 

muži : Petr Heinrich

LK Votice

HOS

 

ženy : Gabriela Šudřichová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

senioři : Jaromír Vikukel

1. Královský LK Praha

HOS

 

seniorky : Dana Masárová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

junioři : Michal Hlahůlek

Lukostřelba Prostějov

HOS

 

juniorky : Klára Žižková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadeti : Vojtěch Chochola

SK Start Praha

HOS

 

kadetky : Monika Březinová

LK Votice

HOS

 

žáci st.: Adam Čapoun

TJ Sokol Šanov

HOS

 

žákyně st.: Zuzana Škarková

TJ Sokol Šanov

HOS

 

žáci ml.: Dominik Petr Orel

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně ml.: Iveta Zifčáková

TJ Sokol Šanov

HOS

 

žáci do 10 let : Jakub Tutsch

LK Tachov

541 bodů

 

žákyně do 10 let : Nikola Svobodná

LK Votice

538 bodů

 

žáci do 8 let : David Blaťák

SK Přerov

404 bodů

 

žákyně do 8 let : Veronika Vrtišková

ŠLK ZŠ Bystřice

487 bodů

 

družstva :

 

 

 

muži : Havel, Kalvas, Šustr, Vožech

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

źeny : Kulhavá, Páníková, Šudřichová 

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

senioři : Horáček, Reichl, Ševčák, Vlček. Pav.

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

junioři : Chochola, Vejražka, Zapletal

SK Start Praha

HOS

 

juniorky : Hříbková, Žižková K., Žižková L. 

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadeti : Harok, Krajíček, Vach

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci st.: Dimov, Holický, Vlachovský

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žáci ml.: Ornst, Slovák, Vaverka 

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žákyně ml.: Lettlová, Opálková, Šebestová 

LK Znojmo

HOS

 

žáci do 10 let : Krejčí, Kužel, Mudra

LK Votice

1470 bodů

 

žákyně do 10 let : Barrera, Svobodná, Trojášková

LK Votice

1571 bodů

 

 

 

 

 

2015

 

 

 

muži : Radek Beránek

SK Start Praha

HOS

 

ženy : Eva Spálenková

LK Votice

HOS

 

senioři : Milan Reich

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

seniorky : Anna Licehamrová

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

junioři : Michal Hlahůlek

Lukostřelba Prostějov

HOS

 

juniorky : Lucie Šindlerová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadeti : Vojtěch Chochola

SK Start Praha

HOS

 

kadetky : Klára Grapová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci st.: Patrik Dimov

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žákyně st.: Martina Vojtová

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žáci ml.: Bartoloměj Žák

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně ml.: Alžběta Vašáková

ŠLK ZŠ Bystřice

HOS

 

žáci do 10 let : Zdeněk Kužel

LK Votice

576 bodů

 

žákyně do 10 let : Johana Barrera

LK Votice

557 bodů

 

žáci do 8 let : Jan Platil

ŠLK ZŠ Bystřice

452 bodů

 

žákyně do 8 let : Johana Heřmanová

TJ Spartak Chrást

486 bodů

 

družstva :

 

 

 

muži : Beránek, Vaněk, Zapletal

SK Start Praha

HOS

 

źeny : Jirkalová, Vaněčková, Wünschová

SK Start Praha

HOS

 

senioři : František, Malý, Smolka

KOS

HOS

 

junioři : Hlahůlek, Chlachula, Znělík

Lukostřelba Prostějov

HOS

 

juniorky : Beránková, Boudová, Cimická

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

kadeti : Grapová, Krajíček, Vach

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci st.: Dimov, Slovák, Vojtová

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žákyně st.: Baková, Talácková, Venhudová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci ml.: Bilka, Lettlová, Vaníček 

LK Znojmo

HOS

 

žákyně ml.: Barrera, Trojášková, Votavová 

LK Znojmo

HOS

 

žáci do 10 let : Bárta, Vyhnal, Zeman

ŠLK ZŠ Bystřice

1552 bodů

 

žákyně do 10 let : Barrera, Svobodná, Štamfrová

LK Votice

1651 bodů

 

 

 

 

 

2016

 

 

 

muži : František Hajduk

Lukostřelba Prostějov

HOS

 

ženy : Barbora Kramperová

LK Votice

HOS

 

senioři : Vladislav Ševčák

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

seniorky : Dana Masárová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

junioři : David Jaroch

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

juniorky : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

kadeti : Matěj Jech

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

kadetky : Barbora Kramperová

LK CERE

HOS

 

žáci st.: Dominik Petr Orel

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně st.: Kateřina Juřicová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci ml.: Šimon Bárta

ŠLK ZŠ Bystřice

HOS

 

žákyně ml.: Nikola Svobodná

LK Votice

HOS

 

žáci do 10 let : Tobiáš Pudiš

TJ Mariánské Hory Ostrava

528 bodů

 

žákyně do 10 let : Veronika Vrtišková

ŠLK ZŠ Bystřice

534 bodů

 

žáci do 8 let : Dalibor Křivánek

ŠLK ZŠ Bystřice

480 bodů

 

žákyně do 8 let : Viktorie Budínová

LK Votice

455 bodů

 

družstva :

 

 

 

muži : Jech, Kalvas, Vožech

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

źeny : Kulhavá, Páníková, Šudřichová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

senioři : Hajduk M., Smrček, Zapletal Z.

Lukostřelba Prostějov

HOS

 

junioři : Killerová, Morávková, Raška

Patriot Brno

HOS

 

kadeti : Dimov, Jech, Kalvas

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

kadetky : Kališová, Soukupová, Špalková

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

žáci st.: Orel, Vojnar, Žák

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně st.: Baková, Juřicová, Venhudová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci ml.: Krejčí, Kužel, Svobodná 

LK Votice

HOS

 

žákyně ml.: Barrera, Štamfrová, Trojášková 

LK Votice

HOS

 

žáci do 10 let : Homola, Kuželová, Pospíšilová

LK Votice

1535 bodů

 

žákyně do 10 let : Adámková, Larvová, Lettlová

LK Znojmo

11546 bodů

 

 

 

 

 

2017

 

 

 

muži : Aleš Změlík

1.Královský LK Praha

HOS

 

ženy : Jindřiška Vaněčková

SK Start Praha

HOS

 

senioři : Vladislav Ševčák

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

seniorky : Anna Licehamrová

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

junioři : Vojtěch Chochola

SK Start Praha

HOS

 

juniorky : Marie Horáčková

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

kadeti : Josef Křesala

Lukostřelba Prostějov

HOS

 

kadetky : Aneta Venhudová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci st.: Jakub Kopřiva

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

žákyně st.: Eliška Koleňáková

Lukostřelba Prostějov

HOS

 

žáci ml.: Zdeněk Kužel

LK Votice

HOS

 

žákyně ml.: Nikola Tomanová

TJ Opava

HOS

 

žáci do 10 let : Patrik Weiser

TJ Sokol Šanov

     527 bodů

 

žákyně do 10 let : Běla Kupková

JIM archery Club Kyšice

548 bodů

 

žáci do 8 let : Kamil Klepáček

TJ Sokol Šanov

422 bodů

 

žákyně do 8 let : Viktorie Budínová

LK Votice

550 bodů

 

družstva :

 

 

 

muži : Kohoutek, Ondra, Prax,

TJ Start Brno

HOS

 

źeny : Boudová, Brandová, Jonáková

1. LK Plzeň 1935

HOS

 

senioři : Ševčák, Vlček P., Vlček V.

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

junioři : Chlachula, Křesala, Roba

Lukostřelba Prostějov

HOS

 

juniorky : Březinová, Kramperová, Kronusová,

LK Votice

HOS

 

kadeti : Orel, Pekárek, Vojnar

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

kadetky : Baková, Grapová, Venhudová

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci st.: Chyla, Veselý, Kalus

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žákyně st.: Cholevová, Juřicová, Sotorníková

TJ Mariánské Hory Ostrava

HOS

 

žáci ml.: Kučera, Kužel, Špinar 

LK Votice

HOS

 

žákyně ml.: Barrera, Svobodná, Štamfrová 

LK Votice

HOS

 

žáci do 10 let : Kovář, Mika, Weiser

TJ Sokol Šanov

1520 bodů

 

žákyně do 10 let : Budínová, Grňová, Kuželová

LK Votice

1539 bodů

 

 

 

 

 

Vítězové závodů Mistrovství České republiky v halové lukostřelbě

 

dospělých a dorostu - kladkový luk

 

 

 

 

1994

 

 

muži : Jan Procházka

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

 

 

 

 

1995

 

 

 

muži : Vladislav Zbytovský

SK Start Praha

HOS

 

 

 

 

 

1996

 

 

 

muži : Jan Procházka

TJ Sokol Praha Vršovice

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : F.Hadaš III., Salák, Bezděkovský

SK Start Praha

HOS

 

 

 

 

 

1997

 

 

 

muži : František Hadaš III.

SK Start Praha

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : F.Hadaš III., Bezděkovský, M. Wünsche 

SK Start Praha

HOS

 

 

 

 

 

1998

 

 

 

muži : Jan Procházka

1. KLK Karlštejn

HOS

 

ženy : Ilona Saláková 

SK Start Praha

HOS

 

dorostenci : Pavel Pěnčík

TJ Start Brno

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : M. Nekolný, L. Nekolný, Svoboda

LK INGO Plzeň

HOS

 

 

 

 

 

1999

 

 

 

muži : František Hadaš III.   

SK Start Praha

HOS

 

 

 

2000

 

 

 

muži : František Hadaš III.

SK Start Praha

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : L. Nekolný, M. Nekolný, J. Vlček

LK INGO Plzeň

HOS

 

 

 

 

 

2001

 

 

 

muži : František Hadaš III.

SK Start Praha 

HOS

 

 

 

 

 

2002

 

 

 

muži : Zdeněk Šebek

LK Nové Město nad Metují

HOS

 

ženy : Lucie Bartoňová

SK Start Praha

HOS

 

 

 

2003

 

 

muži : Jan Procházka

1. Královský LK Praha

HOS

 

 

 

 

2004

 

 

muži : Jan Procházka

1. Královský LK Praha

HOS

 

 

 

 

 

2005

 

 

 

muži : Jan Procházka

LK Votice

HOS

 

 

 

 

 

2006

 

 

 

muži : Michal Nekolný

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

 

 

 

 

2007

 

 

 

muži : Michael Matzner

SCH Austria

HOS

 

 

 

 

 

2008

 

 

 

muži : Vladimír Brada

1. Královský LK Praha

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : M. Nekolný, J. Procházka, Vankát

LK Votice

HOS

 

 

 

 

 

2009

 

 

 

muži : Michal Nekolný

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

 

 

 

 

2010

 

 

 

muži : Leoš Bartoš

Spastic Handicap

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Bartoš, Drahonínský, Verner

Spastic Handicap

HOS

 

 

 

 

 

2011

 

 

 

muži : Vladimír Brada

1. Královský LK Praha

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Bittner, Brada, Reitmeier

1. Královský LK Praha

HOS

 

 

 

 

 

2012

 

 

 

muži : Vladimír Brada

1. Královský LK Praha

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Brada, Pícha, Reitmeier

1. Královský LK Praha

HOS

 

 

 

 

 

2013

 

 

 

muži : Leoš Bartoš

Spastic Handicap

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Brada, Pícha, Reitmeier

1. Královský LK Praha

HOS

 

 

 

 

 

2014

 

 

 

muži : Filip Reitmeier

1. Královský LK Praha

HOS

 

ženy : Martina Bradová

1. Královský LK Praha

            HOS

 

žákyně st. : Katrin Chaloupková

LK ESKA Cheb

            HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Brada, Pícha, Reitmeier

1. Královský LK Praha

HOS

 

 

 

 

 

2015

 

 

 

muži : Vladimír Brada

1. Královský LK Praha

HOS

 

ženy : Veronika Švestková

SK Rapid Praha

            HOS

 

žákyně st.: Petra Zikmundová

LK ESKA Cheb

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Bartoš, Drahonínský, Kálal

Česká federace SH

HOS

 

 

 

 

 

2016

 

 

 

muži : Filip Reitmeier

1. Královský LK Praha

HOS

 

ženy : Jana Peroutková

REXBOW

             HOS

 

junioři : Kryštof Hák

1. Královský LK Praha

HOS

 

kadetky : Martina Zikmundová

LK ESKA Cheb

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Bartoš, Drahonínský, Kálal

Česká federace SH

HOS

 

 

 

 

 

2017

 

 

 

muži : Martin Vaněk

SK Start Praha

HOS

 

ženy : Veronika Švestková

SK Rapid Praha

HOS

 

junioři : Dominik Banko

SK Rapid Praha

HOS

 

kadetky : Petra Zikmundová

LK ESKA Cheb

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Brada, Pícha, Reitmeier

1. Královský LK Praha

HOS

 

 

 

 Vítězové závodů Mistrovství České republiky v halové lukostřelbě

 

dospělých, dorostu a žáků a Přeboru žáků do 10 let - holý luk

 

 

 

 

 

2006

 

 

 

muži : Milan Hladil 

SK Start Praha

 HOS

 

 

 

 

 

2007

 

 

 

muži : Rupert Wagner

ORT Austria

HOS

 

ženy : Lucie Miličková

1. Královský LK

HOS

 

junioři : Jan Glinz

SK Lapačka Šenov

HOS

 

žáci : Lukáš Stuchlík

SK Lapačka Šenov

HOS

 

žáci do 10 let : Tomáš Jaňour

LK Dlouhý Újezd

476 bodů

 

žákyně do 10 let : Pavla Hrušková

LK Dlouhý Újezd

516 bodů

 

 

 

 

 

2008

 

 

 

muži : Pavel Vlk

1. Královský LK

HOS

 

junioři : Lukáš Górecki

LK JUVENTUS Karviná

HOS

 

kadeti : Lukáš Stuchlík

SK Lapačka Šenov

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Kocourek, Krumpolcová, Krumpolec, Řehořovský

SK Start Praha

HOS

 

 

 

 

 

2009

 

 

 

muži : Milan Hladil

SK Start Praha

HOS

 

ženy : Lucie Miličková

1. Královský LK

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Hladil, Kocourek, Strieženec

SK Start Praha

HOS

 

 

 

 

 

2010

 

 

 

muži : Zdeněk Filák

SK Lapačka Šenov

HOS

 

ženy : Lucie Miličková

1. Královský LK

HOS

 

junioři : Jan Mojžíšek

SK Start Praha

HOS

 

žáci : Adam Kořístka

SK Lapačka Šenov

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Dřízal, Hladil, Kocourek, Strieženec

SK Start Praha

HOS

 

 

 

 

 

2011

 

 

 

muži : Richard Kocourek

SK Start Praha

HOS

 

ženy : Patricia Janečková

1. Královský LK

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Filák, B. Gruntorád, T. Gruntorád

SK Lapačka Šenov

HOS

 

 

 

 

 

2012

 

 

 

muži : Milan Hladil

SK Start Praha

HOS

 

ženy : Meisnerová Beáta

LK JUVENTUS Karviná

HOS

 

juniorky : Marta Ševčáková

LK CERE

HOS

 

kadeti : Vojtěch Kaloč

SK Lapačka Šenov

HOS

 

žáci ml.: Jakub Zimmer

BOWS CLUB CHIMERA

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Hadaš j., Hladil, Kocourek, Martinek

SK Start Praha

HOS

 

 

 

 

 

2013

 

 

 

muži : Vladislav Ševčák

LK CERE

HOS

 

ženy : Martina Macková

SK Start Praha

HOS

 

junioři : Josef Macal

VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ, o.p.s.

HOS

 

kadeti : Martin Dušek

SK Lapačka Šenov

HOS

 

kadetky : Tereza Zosinčuková

LK Tachov

HOS

 

žáci st..: Radek Slavinský

LK Dlouhý Újezd

HOS

 

žáci ml.: Jan Coma

LK Tachov

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Hasilík, Hora, Ševčák

LK CERE

HOS

 

junioři : Dušek, Kaloč, Lisník

 SK Lapačka Šenov

 HOS

 

 

 

 

 

2014

 

 

 

muži : Milan Hladil

SK Start Praha

HOS

 

ženy : Regina Jirkalová

SK Start Praha

HOS

 

junioři : Vojtěch Kaloč

SK Lapačka Šenov

HOS

 

juniorky : Marta Ševčáková

LK ARCUS Plzeň

HOS

 

kadeti : Martin Dušek

SK Lapačka Šenov

HOS

 

kadetky : Tereza Zosinčuková

LK Tachov

HOS

 

žáci st..: Radek Slevinský

LK Tachov

HOS

 

žáci ml.: Zdeněk Šnejd

LK Tachov

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Hadaš j., Hladil, Jirkalová R., Martinek

SK Start Praha

HOS

 

junioři : Lisník, Šebesta, Zahorovský

VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ, o.p.s.

 HOS

 

 

 

 

 

2015

 

 

 

muži : František Hadaš j.

SK Start Praha

HOS

 

ženy : Regina Jirkalová

SK Start Praha

HOS

 

junioři : Vojtěch Kaloč

SK Lapačka Šenov

HOS

 

juniorky : Klára Galuščáková

LK Rapid Praha

HOS

 

kadeti : Jan Lojda

TJ Jiskra Humpolec

HOS

 

žáci st..: Martin Šnaidauf

LK Tachov

HOS

 

žákyně st.: Gabriela Charvátová

SK Rapid Praha

HOS

 

žáci ml.: Ondřej Bláha

TJ Jiskra Humpolec

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Hadaš j., Hladil, Jirkalová R.

SK Start Praha

HOS

 

 

 

 

 

2016

 

 

 

muži : Miroslav Háva

TJ Jiskra Humpolec

HOS

 

ženy : Martina Macková

SK Start Praha

HOS

 

junioři : Vojtěch Kaloč

SK Lapačka Šenov

HOS

 

kadeti : Petr Lisník

SK Lapačka Šenov

HOS

 

kadetky : Klára Galuščáková

LK Rapid Praha

HOS

 

žáci st..: Marek Müller

JIM archery Club Kyšice

HOS

 

žákyně st.: Emma Houfková

SK Rapid Praha

HOS

 

žáci ml.: Lukáš Obeda

Lukostřelci Černého lesa

HOS

 

žákyně ml.: Veronika Švestková

SK Rapid Praha

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Hadaš j., Hladil, Jirkalová R.

SK Start Praha

HOS

 

 

 

 

 

2017

 

 

 

muži : Richard Kocourek

IČ ČLS

HOS

 

ženy : Věra Majerová

SK Lukostřelba-Libichov

HOS

 

senioři : Václav Buriánek

LK JUVENTUS Karviná

HOS

 

junioři : Jan Lojda

TJ Jiskra Humpolec

HOS

 

juniorky : Klára Galuščáková

LK Rapid Praha

HOS

 

kadeti : Jakub Zimmer

BOWS CLUB CHIMERA

HOS

 

kadetky : Katřina Filipová

JIM archery Club Kyšice

HOS

 

žáci st..: Vojtěch Molík

JIM archery Club Kyšice

HOS

 

žáci ml.: Vojtěch Kalina

TJ Jiskra Humpolec

HOS

 

žákyně ml.: Karolína Strapková

Lukostřelci Černého lesa

HOS

 

družstva

 

 

 

muži : Hadaš j., Hadašová P., Macková

SK Start Praha

HOS

 

ženy: Čejpová , Kučová, Rudolfová

BOWS CLUB CHIMERA

HOS

 

kadeti : Filipová, Horský, Müller

JIM archery Club Kyšice

HOS

 

        Aktualizace : Jaroslav Dřízal 18.4.2017