Přehled odznaků FITA ARROWHEAD za výkony v terénní lukostřelbě, dosažené
na vybraných závodech od roku 1992 do roku 2003.
Jméno Zelený Hnědý Šedý Černý Bílý Stříbrný Zlatý
Albrecht D. KL       1995      
Bahník Václav     1997        
Bárta Vít Ing.     2001        
Bartoňová Lucie KL     1999        
Bednářová Jana 2003 MČR Koz.            
Beneš Jaroslav     1998        
Beránek Petr   1995          
Bezděkovský Jan KL     9/1995 10/1995 1996 1998  
Bidlo Michal KL       2003 MČR Koz.      
Bláha Jáchym 2002   2003 MČR Koz.        
Bouda Milan 1992 1993 1996 1998      
Böhm Jiří   2002 MČR Šen. 2003 MČR Koz.        
Böhm Karel   1993          
Brada Vladimír     1995 1996   1999  
Bradáč Petr KL 9/1997 10/1997   1999   5/9/1999  
Branžovský Jindřich   2003 MČR Koz.          
Brettl Josef   1993 1995 1997      
Byrtusová Jana 2003 MČR Koz.            
Čepek Josef MUDr. 1998            
Čepý Tomáš 2002 MČR Šen.            
Čepý Zdeněk 2002 MČR Šen.            
Čermák Filip KL       1997 1998    
Dauman Gernot     1996        
Dřízal Jaroslav 1995 2003          
Duchek Luboš   2001          
Futera František 2001            
Glombíková Marcela   1993 1995 1998      
Habásko Jakub KL     1998        
Hadaš František ml. KL       1995 1998    
Hadaš František ml. 1992 1993 2003 MČR Koz.        
Hadaš František st. 1992 1993 1995        
Hadaš Lukáš   1993          
Hadašová Klára     1995        
Hajduk Milan   2003 MČR Koz.          
Hájek Roman     1996 1998      
Hájek Vít   1995 1996 1998      
Hámor Martin st.   1993          
Hegedüs František KL     1995        
Hededüsová Zdeňka Ing.     1997 2002      
Heinrich Petr Ing. 1998 2000   2003 MČR Koz.      
Henzl Pavel Ing.     1995        
Hladil Jan     1999        
Hladil Milan Ing. KL     1999   2003 MČR Koz.    
Hodač Michal       1997 1999    
Horáček Zdeněk Ing.     1995 1996      
Horáčková Barbora Mgr.   1996 1998 2002      
Horáčková Veronika     1995        
Horejš René Ing. KL   13/9/1997 14/9/1997        
Chrebet Marcel 2003 MČR Koz.            
Jindrová Kristýna KL   1997 1998 2001      
Jírovec Jan KL   1997 1998        
Karbusický Michal 2003 MČR Koz.            
Karpíšek J. 1999            
Klápa Pavel     1995 1999      
Kníže Ondřej 1999            
Kobylka Martin 2002            
Kovář Jiří KL       1995      
Krákora Zdeněk 13/9/1997   14/9/1997        
Krákorová Alena   1997          
Králik Ivan Ing. 1992 1993          
Kratochvíla Michal     2003 MČR Koz.        
Kraus Zdeněk 1992 1993 1995        
Krejza Ondřej 1992 1993 1995        
Krmášková Šárka   1992 1996 1999      
Křížek Petr 1995            
Kubánek Martin KL     2003 MČR Koz.        
Kugler Tomáš KL   9/1997 10/1997 1998      
Kvapilová Jana Mgr. 2000            
Ladenberger Eduard 2001            
Letý Albert Ing. 1995            
Lukáš Karel 1992            
Macková Martina     1997        
Majarová Hana 2001   2003 MČR Koz.        
Maňas Martin KL   1996          
Mračková Romana 30/9/1995 1/10/1995          
Mrózek Radovan KL     9/1997 10/1997      
Muziková Iveta 1993 1995          
Nekolný Lukáš KL     1996 1997 1998    
Nekolný Michal KL     1995 1996     1998
Němec Milan   1995          
Novotný Martin 2001            
Novotný Michal 1997     1998      
Novotný Petr     1996        
Pachta Roman 1993            
Papež Petr 2001            
Penzes David KL   1996 1997        
Penzes Petr KL     1995        
Pilař Ernest 1995   1996        
Plocková Markéta KL 1997            
Plocková Tereza KL     1997        
Preclík František 13/9/1997 14/9/1997 1998        
Preclík Jan 1998 1999 2000   2001    
Preclík Jaroslav   9/1997 10/1997 1999      
Procházka A.     1999        
Procházka Jan KL       1996   1998  
Procházka Petr     1998 1999      
Prokop Pavel Ing. 1993            
Reich Milan 2000            
Robová Magda 1999   2001        
Rohlíček Václav     1998        
Ryška Zdeněk KL 1993   1995 1996      
Řepík Jiří Ing.   1995          
Salák Milan Mga KL     9/1996 10/1996      
Saláková Ilona     1997        
Schmid Pavel     1998        
Slezáková Lenka   1999          
Smažík Pavel 1992   1993 1999      
Spálenka Bohumil ml.   1998 2000        
Spálenková Zuzana 1996            
Stříbrský Jiří   7/1999 9/1999        
Suchý Jaroslav 6/1992 10/1992   1995      
Suchá Yvona 1992            
Svačina Dalibor 2002 MČR Šen.            
Svoboda Martin KL       1997      
Syrovátka Antonín 2000            
Špičák František Ing. 2000     2002 MČR Šen.      
Štěpina Radek KL 1993   1996 1998      
Termer Jaromír Ing.   1992 1993 1995 1996 1999  
Toman Jan Ing. 6/1992 10/1992 1995 1997 1999    
Tupý Jan 1997 1998 1999        
Tupý Pavel   1998          
Vácha Petr   2002 MČR Šen.          
Vaněk Martin 2003 MČR Koz.            
Véle Vladimír KL 9/1995 10/1995          
Vidím Vladimír 6/1992 10/1992 1993 1996      
Vidím Vojtěch 2002            
Vidím Stanislav       1999      
Vidímová Alena     1996        
Vich Otakar Ing. 1992 1995   1998      
Vichová Jitka 6/1992 10/1992 9/1995 10/1995      
Vlček Jan KL         2002    
Vlček Štěpán   2001          
Vrba Jan     1996        
Weikert Wolfgang 2003 MČR Koz.            
Wiaczka Jindřich KL     2002 MČR Šen.        
Wünsche Milan Ing. KL     1995 1997      
Wünschová Babeta   2003 MČR Koz.          
Zacharda Aleš Ing. KL     1997 1998      
Zábel Fabián   2003 MČR Koz.          
Zizlerová Monika Mgr. 1992            
Poznámka.
1/ KL - střelci z kladkového luku,
2/ XXX - odznaky dosud nejsou podle potvrzených bodovacích lístků zapsány v oficielním seznamu ČLS, bodovací lístky jsou
    potvrzené pořadateli a hl. rohodčími a jsou na ČLS, stačí zapsat do knihy a vydat,
3/ Šedě vyplněná políčka - střelec  již nemůže  tento  odznak  získat, neboť  jej "přeskočil" - odznak  je dokla-
                                       dem o maximálním výkonu, dosaženém poprvé na závodě FITA v terénní lukostřelbě
4/ Žlutě vyplněná políčka  - odznaky nebyly zatím předány ani vyzvednuty a jsou k dispozici na ČLS.
Podle oficielního seznamu ČLS a výsledků z MČR v terénní v Šenově a na Kozlu zpracoval : Jaroslav Dřízal